دانلود قسمت 10 سریال هیولا

دانلود قسمت 10 سریال هیولا

ژانر : - سال انتشار : محصول :

داستان سریال هیولا، از آنجایی شکل گرفت که فرهاد اصلانی در نقش هوشنگ شرافت که یک معلم با شرافت بود، از نظر مالی در زندگی‌اش به تنگنا می‌خورد و آسیب می‌بیند. هوشمند کامروا، یکی از دانش آموزان هوشنگ بود؛ پدر هوشمند، کامران کامروا نام داشت که فردی بسیار پولدار بود؛ اما بیشتر از نصف ثروت او از راه دزدی و کارهایی خلاف به دست آمده بود. به هر حال، هوشنگ، از طریق پسر کامران، به آنها نزدیک می‌شود و کم کم از شرافت و خوب بودن فاصله می‌گیرد و...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت دهم سریال هیولا؛ یک سریال کمدی با چاشنی سیاست

دانلود سریال هیولا  قسمت 10 با کارگردانی مهران مدیری

Legall download hayoula 2019 iranian Series

|

سریال هیولا با اینترنت نیم بها – hayoula Serial

سال ساخت سریال: 1398 | سال پخش: 1398 | رسانه پخش کننده: مووبین

 تهیه کننده: سید مصطفی احمدی و مهران مدیری |  کارگردان: مهران مدیری | نویسندگان: پیمان قاسم‌خانی و امیر برادران

داستان سریال هیولا

داستان سریال هیولا، از آنجایی شکل گرفت که فرهاد اصلانی در نقش هوشنگ شرافت که یک معلم با شرافت بود، از نظر مالی در زندگی‌اش به تنگنا می‌خورد و آسیب می‌بیند. هوشمند کامروا، یکی از دانش آموزان هوشنگ بود؛ پدر هوشمند، کامران کامروا نام داشت که فردی بسیار پولدار بود؛ اما بیشتر از نصف ثروت او از راه دزدی و کارهایی خلاف به دست آمده بود. به هر حال، هوشنگ، از طریق پسر کامران، به آنها نزدیک می‌شود و کم کم از شرافت و خوب بودن فاصله می‌گیرد که همین موضوع، سبب ایجاد مشکلات و دردسرهایی برای او می‌شود.

‌بازیگران سریال هیولا

بازیگران طنزپرداز زیادی از جمله مهران مدیری، فرهاد اصلانی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، شبنم مقدمی، محسن قاضی مرادی، میرطاهر مظلومی، نیما شعبان نژاد، عزت الله مهرآوران، فرزین محدث، افشین زینوری، محمد بحرانی، سیما تیرانداز و … در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند. شما می‌توانید این سریال کمدی را با ترافیک نیم بها از سایت مووبین دانلود کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود قسمت 10 سریال هیولا

دانلود قسمت دهم هیولا با همه کیفیت ها

دانلود قسمت دهم هیولا با کیفیت 480

دانلود قسمت دهم هیولا با کیفیت 720

دانلود قسمت دهم هیولا با کیفیت 1080

دانلود قسمت دهم هیولا با کیفیت 1080_hq

دانلود قسمت دهم هیولا با کیفیت blury

  • 467 views