دانلود سریال آهوی من مارال

دانلود سریال آهوی من مارال

ژانر : - - - سال انتشار : محصول :

قصه این سریال در دوره قاجار می گذرد و به عشق های ناصرالدین شاه می پردازد و در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود؛ فصل اول 15 قسمت است. در خلاصه قصه « آهوی من مارال» آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌ گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می ‌شود و…

  • کیفیت تمام کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

 

دانلود سریال جدید آهوی من مارال با بازی شبنم مقدمی

دانلود سریال ایرانی «آهوی من مارال» مهرداد غفارزاده

Legall download Ahuye Man Maral new iranian Series

|

آهوی من مارال با ترافیک نیم بها – Ahuye Man Maral

سال ساخت: 1399 |پخش: 1400 | پخش کننده: مووبین

نویسنده: ؟ | تهیه کننده: سعید خندق آبادی | کارگردان: مهرداد غفارزاده


 

داستان سریال آهوی من مارال

این سریال، قصه ای از ناصرالدین شاه قاجار را روایت می کند؛ او درست، در زمانی که در پی شکار آهو بود، یک دختر زیبا و چشم آهویی را می بیند و از خود بی خود می شود. پس از آن، شاه دستور می دهد که صیاد را به محل شکار بازگردانند؛ اما شاه، از اینکه آن دختر زیبا، عاشق پسری جوان از دیار آذربایجان بوده، غافل است. مضمون اصلی سریال، در رابطه با روایات تاریخی و عاشقانه ای است که در دوره قاجار، رخ داده و ما هم بیننده این اتفاقات و رویدادها در این سریال هستیم.

درباره سریال آهوی من مارال

سریال نمایش خانگی آهوی من مارال، از جمله سریال های بسیار جذابی است توسط مهرداد غفارزاده، کارگردانی شده و از ژانری، عاشقانه برخوردار است. این سریال، از بازیگران بسیار خوبی تشکیل شده است که از جمله آنها، می توان به حسن معجونی، گوهر خیراندیش، ترلان پروانه، متین ستوده، الهام کردا، روزبه حصاری، لیلا بلوکات، نادر فلاح، بهناز جعفری، لاله اسکندری، فریبا کوثری، امیررضا دلاوری، علیرضا آرا، جواد یحیوی، علیرضا کمالی، سیروس میمنت، سیروس همتی، اتابک نادری، آتش تقی پور، فاطمه شکری، احسان امانی، ارسطو خوش رزم، میثاق زارع، نازنین کیوانی و رسول عیسی منش اشاره کرد. برخورداری از تیم نویسندگی بسیار خوب سریال آهوی من مارال، از جمله ویژگی های آن محسوب می شوند؛ پریسا شمس، ابراهیم قربانپور و معصومه یزدانی، افرادی هستند که نویسندگی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشتند. تهیه کنندگی این سریال هم بر عهده بهروز خوش رزم و سعید خندق آبادی بود؛ همچنین آهوی من مارال، در ۱۵ قسمت به تولید رسیده است‌.

اسامی بازیگران آهوی من مارال

سن معجونی، گوهر خیراندیش، ترلان پروانه، متین ستوده، الهام کردا، روزبه حصاری، لیلا بلوکات، نادر فلاح، بهناز جعفری، لاله اسکندری، فریبا کوثری، امیررضا دلاوری، علیرضا آرا، جواد یحیوی، علیرضا کمالی، سیروس میمنت، سیروس همتی، اتابک نادری، آتش تقی پور، فاطمه شکری، احسان امانی، ارسطو خوش رزم، میثاق زارع، نازنین کیوانی و رسول عیسی منش

زمان پخش سریال آهوی من مارال در شبکه نمایش خانگی

به دلیل شیوع ویروس کرونا مراحل ساخت سریال متوقف شد، اما طبق خبرهای منتشر شده،  مراحل تولید و پخش آن مجداد از سال 1401 شروع خواهد شد.


دانلود قسمت 1 سریال آهوی من مارال

(لینک دانلود پس از انتشار در صفحه قرار میگیرد)


تیزر سریال آهوی من مارال

  • 1,727 views