ژانر‌ها: فانتزی

دانلود سریال مهمونی

دانلود سریال مهمونی بروز‌ شده

در همسایگی خانه جدید آقای تهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. سریال مهمونی برنامه ای مفرح و گفتگو محور است که در آن آقای مجری به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند. مهمونی که بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه‌ای از ایرج تهماسب است، از فروردین سال 1401 در سایت کول دانلود پخش می‌ شود و لحظات شاد و سرگرم کننده ای را برای مخاطبان به همراه می آورد.

  • 11 می 2022
  • 1,451 views
دانلود سریال
دانلود رایگان سریال بالش ها

دانلود رایگان سریال بالش ها بروز‌ شده

این مجموعه تلویزنونی در یک فصل ۱۶ قسمتی تولید شد و در عید سال 1398 از شبکه ۲ سیما به نمایش درآمد. سریال بالشها که در ژانر موزیکال، طنز و فانتزی در مرحله ساخت قرار گرفت، توسط محمد درویشعلی پور، نوشته شده و به کارگردانی درآمده است. این سریال تلویزیونی برای کودکان بالای ۳ سال مناسب بوده و میانگین مدت زمان لازم برای تماشای هر قسمت از این مجموعه، به ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

  • 24 جولای 2022
  • 188 views
دانلود سریال
دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه

دانلود سریال هشتگ خاله سوسکه

سریال نمایش خانگی هشتگ خاله سوسکه، داستانی را روایت می‌کند که بعد از به اتمام رسیدن شب هزار و یکم شهرزاد قصه گو، قرار است به دستور حاکم، جشن عروسی آقا موشه و خاله سوسکه برگزار شود؛ اما ماجرا، به شکل دیگری رقم می‌خورد و در واقع، آنها خوشبخت نمی‌شوند و ...

  • 31 جولای 2022
  • 151 views
دانلود سریال