سریال دادزن

سریال دادزن

ژانر : -

جوانی که پس از عوض کردن شغل‌های بسیار، دچار فراز و نشیب‌های بسیاری در زندگی شد و نهایتا شغل دادزن را برای خود انتخاب کرد؛ این جوان، ماجرای اصلی سریال را تشکیل می‌دهد. او در این مسیر، با افراد زیادی ملاقات می‌کند که هر کدام، یک ماجرا و داستانی مجزا را برای او ایجاد می‌کنند. این سریال، به طور کلی، توانسته است زندگی افرادی را به نمایش بکشد که از لحاظ شخصیتی و زندگی، به افراد معمولی (مثل زندگی اکثر افراد) شبیه باشد و از این طریق، با مخاطبان خود، راحت‌تر ارتباط برقرار کرده است.

  • کیفیت تمامی کیفیت ها
4.5/5 - (2 امتیاز)

دانلود سریال دادزن؛ یک کمدی جذاب

دانلود سریال ایرانی « دادزن » سیامک خواجه وند با کیفیت بلوری – Blueray

Legall download dadzan 2020 iranian Series

|

سریال دادزن با اینترنت نیم بهاdadzan Serial

سال ساخت سریال: 1399 | سال پخش: 1399 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: محمد شهبازی | نویسنده: حسن عطارها | کارگردان: سیامک خواجه وند


داستان سریال دادزن

جوانی که پس از عوض کردن شغل‌های بسیار، دچار فراز و نشیب‌های بسیاری در زندگی شد و نهایتا شغل دادزن را برای خود انتخاب کرد؛ این جوان، ماجرای اصلی سریال را تشکیل می‌دهد. او در این مسیر، با افراد زیادی ملاقات می‌کند که هر کدام، یک ماجرا و داستانی مجزا را برای او ایجاد می‌کنند. این سریال، به طور کلی، توانسته است زندگی افرادی را به نمایش بکشد که از لحاظ شخصیتی و زندگی، به افراد معمولی (مثل زندگی اکثر افراد) شبیه باشد و از این طریق، با مخاطبان خود، راحت‌تر ارتباط برقرار کرده است

 

‌درباره سریال دادزن

سریال نمایش خانگی دادزن، توسط سیامک خواجه وند کارگردانی شده و به قلم حسن عطارها در ژانر کمدی نوشته شده است. محمد شهبازی (تهیه کننده)، کاظم فرامرزی (تصویربردار)، ناصر فکور (تدوین) و روح الله رهبری (مدیر تولید) از جمله عوامل بخش تهیه و تولید سریال داد زن محسوب می‌شوند. از دیگر عوامل پشت صحنه سریال نمایش خانگی دادزن، می‌توان به منیژه عزیزی، احمد عبداللهی و مژگان بیگدلو که به ترتیب مسئولیت طراحی لباس، طراحی صحنه و طراحی گریم را بر عهده دارند، نام برد.

 

‌بازیگران سریال دادزن

در این سریال،از بازیگران بسیار خوب و درجه یک سینما و تلویزیون استفاده شده است؛ بازیگرانی که شاید در نگاه اول، جزو بازیگران نقش‌های کمدی نباشند؛ اما می توان گفت، همین موضوع هم به خوبی توانسته به متفاوت بودن و جذابیت هر چه بیشتر سریال کمک کند. از جمله این بازیگران می‌توان به نفیسه روشن، بهنوش بختیاری، نسرین مقانلو، علیرام نورایی، علیرضا خمسه، بهرنگ علوی و… اشاره کرد. شما می‌توانید تمام قسمت‌های این کمدی جذاب را با ترافیک نیم بها در سایت مووبین دانلود و تماشا کنید.

  • 585 views
  • سریال های مشابه
  • دیدگاه ها0