سریال دندون طلا

سریال دندون طلا

ژانر : -

سریال دندون طلا، ماجرای دختری به نام نیر را روایت می‌کند؛ نیر، دوره‌گرد و دست‌فروش است و برای اینکه بتواند از دست ماموران شهر فرار کند، به یک قهوه‌خانه پناه می‌برد. صاحب قهوه‌خانه، فردی به نام قنبر دیزل که ملقب به دندون طلاست؛ پس از پناه بردن نیر به قهوه‌خانه، عشقی آتشین بین این دو نفر شکل می‌گیرد که در نهایت، منجر به بارداری نیر می‌شود؛ اما قنبر دیزل، بچه را انکار می‌کند، در همین حال، نیر تصمیم می‌گیرد که به فردی به نام کریم، معروف به سگدست پناه ببرد و تمام فکر و ذکر او، بزرگ کردن فرزندش است. داستان سریال، به همین جا ختم نمی‌شود و مابقی ماجرا، پیرامون شخصیت‌هایی مثل عنایت سرخوش، کاکا و گروهش، بلبل و سایرین شکل می گیرد.

  • کیفیت تمامی کیفیت ها
امتیاز شما

دانلود سریال دندون طلا؛ یک سریال درام با چاشنی طنز

دانلود سریال ایرانی « دندون طلا » داوود میرباقری با کیفیت بلوری – Blueray

Legall download dandoontala 2015 iranian Series

|

سریال دندون طلا با اینترنت نیم بها – dandoontala Serial

سال ساخت سریال: 1394 | سال پخش: 1394 | رسانه پخش کننده: مووبین

نویسنده و کارگردان: داوود میرباقری | تهیه کننده: مهران برومند


داستان سریال دندون طلا

سریال دندون طلا، ماجرای دختری به نام نیر را روایت می‌کند؛ نیر، دوره‌گرد و دست‌فروش است و برای اینکه بتواند از دست ماموران شهر فرار کند، به یک قهوه‌خانه پناه می‌برد. صاحب قهوه‌خانه، فردی به نام قنبر دیزل که ملقب به دندون طلاست؛ پس از پناه بردن نیر به قهوه‌خانه، عشقی آتشین بین این دو نفر شکل می‌گیرد که در نهایت، منجر به بارداری نیر می‌شود؛ اما قنبر دیزل، بچه را انکار می‌کند، در همین حال، نیر تصمیم می‌گیرد که به فردی به نام کریم، معروف به سگدست پناه ببرد و تمام فکر و ذکر او، بزرگ کردن فرزندش است. داستان سریال، به همین جا ختم نمی‌شود و مابقی ماجرا، پیرامون شخصیت‌هایی مثل عنایت سرخوش، کاکا و گروهش، بلبل و سایرین شکل می گیرد

 

‌درباره سریال دندون طلا

سریال نمایش خانگی دندون طلا، به کارگردانی و نویسندگی داوود میرباقری، در ژانر کمدی و درام ۱۰ قسمت تولید شد. از بخش تهیه و تولید سریال دندون طلا هم می توان به مهران برومند (تهیه کننده)، سهیل نوروزی (فیلمبردار)، مجید مطلبی (تهیه کننده اجرایی) و بهزاد مصلح (تدوین گر) اشاره کرد. همچنین، سازنده موسیقی متن سریال نمایش خانگی دندون طلا هم فردین خلعتبری بوده است. ستاره اسکندری، یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال فاخر و بی نظیر محسوب می‌شود که توانست، در جشن حافظ، جایزه بهترین بازیگر زن درام را از آن خود کند؛ علاوه بر آن، خود سریال هم، در این جشن، موفق به دریافت ۶ جایزه شد. در ضمن، مدت زمان لازم برای تماشای هر قسمت از سریال دندون طلا، به چیزی در حدود ۶۰ دقیقه می رسد.

 

‌بازیگران سریال دندون طلا

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، سیامک صفری، سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، طوفان مهردادیان، انوش معظمی، رسول نجفیان،محسن قاضی مرادی و با حضور باران کوثری اشاره کرد. شما می‌توانید تمام قسمت‌های این سریال جذاب را با ترافیک نیم بها در سایت مووبین دانلود و تماشا کنید.

  • 634 views
  • سریال های مشابه
  • دیدگاه ها0