دانلود سریال کرگدن

دانلود سریال کرگدن

ژانر : سال انتشار : محصول :

سریال کرگدن، ماجرای چند جوان را روایت می‌کند که به واسطه فعالیت‌ها و مهارت‌هایی که دارند، به چالش آدرنالین وارد می‌شوند. نوید، رها، گیسو، دانیال و کاظم، هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌هایی دارند که به نوعی، سبب تکامل و رقابت بین آن‌ها شده است؛ این افراد، به ترتیب مهارت‌هایی از جمله موتور سواری، پارکور، آفرود، بوکس (صاحب باشگاه اسب) و خوانندگی دارند. چالشی که این افراد، به آن ورود می‌کنند، چالش کرگدن نام دارد؛ این چالش، از طرف یک مافیای بزرگ طراحی شده است و...

  • کیفیت تمامی کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود سریال کرگدن؛ هیجان یک چالش مافیایی بین 5 جوان با استعداد

دانلود سریال ایرانی « کرگدن » کیارش اسدی‌زاده با کیفیت بلوری – Blueray

Legall download kargadan 2019 iranian Series

|

سریال کرگدن با اینترنت نیم بها – kargadan Serial

سال ساخت سریال: 1398 | سال پخش: 1398 | رسانه پخش کننده: مووبین

 تهیه کننده: صادق یاری |  کارگردان: کیارش اسدی‌زاده  | نویسندگان: مهرداد کوروش نیا و علی اصغری


داستان سریال کرگدن

سریال کرگدن، ماجرای چند جوان را روایت می‌کند که به واسطه فعالیت‌ها و مهارت‌هایی که دارند، به چالش آدرنالین وارد می‌شوند. نوید، رها، گیسو، دانیال و کاظم، هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌هایی دارند که به نوعی، سبب تکامل و رقابت بین آن‌ها شده است؛ این افراد، به ترتیب مهارت‌هایی از جمله موتور سواری، پارکور، آفرود، بوکس (صاحب باشگاه اسب) و خوانندگی دارند. چالشی که این افراد، به آن ورود می‌کنند، چالش کرگدن نام دارد؛ این چالش، از طرف یک مافیای بزرگ طراحی شده است. از دیگر ماجراهای این سریال هم می‌توان به فرزند رها که کر و لال است و عاشق شدن دانیال و نازنین (خواهر نوید) اشاره کرد.

‌درباره سریال کرگدن

کیارش اسدی‌زاده، کارگردان این مجموعه، سریال را در ژانر درام، کارگردانی کرده است؛ مهرداد کوروش نیا و علی اصغری، گروه نویسندگی کرگدن را تشکیل می‌دهند. این سریال، در ۲ استان تهران و گیلان، تهیه شده است؛ همچنین، در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ هم اولین قسمت از این مجموعه پخش شد و روی پلتفرم‌های خانگی به نمایش درآمد. علیرضا شهبازی هم سازنده موسیقی متن این سریال است. محمد رسولی (فیلمبردار) و صادق یاری (تهیه کننده) این سریال محسوب می‌شوند و از جمله عوامل بخش تهیه و تولید سریال کرگدن را تشکیل می‌دهند. مجموعه نمایش خانگی کرکدن، در یک فصل ۲۶ قسمتی تولید شد؛ ناگفته نماند مدت زمان تماشای هر قسمت از سریال کرگدن، ۵۰ دقیقه است.

‌بازیگران سریال کرگدن

 محمد امین، سارا بهرامی، مجید آقاکریمی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی‌ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی بازیگران این سریال جذاب هستند.

  • 516 views
  • سریال های مشابه
  • دیدگاه ها0