دانلود قسمت 1 سریال عاشقانه (رایگان + تماشای آنلاین)

دانلود قسمت 1 سریال عاشقانه (رایگان + تماشای آنلاین)

ژانر : - سال انتشار : محصول :

سریال نمایش خانگی عاشقانه، زندگی چند زن و شوهر جوان که همگی، دوست و فامیل یکدیگر هستند را روایت می‌کند. پگاه و سهیل، ریحانه و رضا، زوج‌های سریال هستند؛ از طرفی، پیمان و درسا به یکدیگر علاقه دارند و پیمان، علاقمند به ازدواج با درساست. همه این افراد حاضر در سریال، ماجرایی متفاوت و مخصوص به خود را دارند که همین موضوع، به جذابیت هر چه بیشتر فیلم می‌افزاید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
3.4/5 - (5 امتیاز)

دانلود قسمت اول سریال عاشقانه؛ عاشقانه‌ای متفاوت و پرماجرا

دانلود سریال ایرانی  عاشقانه  قسمت 1 با کارگردانی منوچهر هادی

Legall download asheghane 2016 iranian Series

|

سریال عاشقانه با اینترنت نیم بها – asheghane Serial

سال ساخت سریال: 1395 | سال پخش: 1395 | رسانه پخش کننده: مووبین

 کارگردان: منوچهر هادی | تهیه کنندگان: هومن کبیری و مهدی گلستانه | نویسندگان: علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی

داستان سریال عاشقانه

سریال نمایش خانگی عاشقانه، زندگی چند زن و شوهر جوان که همگی، دوست و فامیل یکدیگر هستند را روایت می‌کند. پگاه و سهیل، ریحانه و رضا، زوج‌های سریال هستند؛ از طرفی، پیمان و درسا به یکدیگر علاقه دارند و پیمان، علاقمند به ازدواج با درساست. همه این افراد حاضر در سریال، ماجرایی متفاوت و مخصوص به خود را دارند که همین موضوع، به جذابیت هر چه بیشتر فیلم می‌افزاید. گیسو، یکی دیگر از شخصیت‌های این مجموعه به شمار می‌رود که با ورودش به سریال، داستانی جالب را با خود همراه کرده و روایت می‌کند. همانطور که بالاتر به این نکته اشاره کردیم، هر کدام از این شخصیت‌ها، روایتی جداگانه را از خود به نمایش می‌گذارند؛ به عنوان مثال، پگاه، دکتر زنان و زایمان بوده و بسیار پولدار است؛ اما همسرش، سهیل، از لحاظ اجتماعی، از او پایین تر بوده و مدام گوش به فرمان همسرش، پگاه است؛ همچنین آنها فرزندی ندارند و هر دوی آنها از یک سگ خانگی به نام پاپت نگهداری می‌کنند.

‌بازیگران سریال عاشقانه

در این مجموعه بازیگران معروفی چون محمد رضا گلزار،ساره بیات، حسین یاری، هومن سیدی، فرزاد فرزین، بهاره کیان افشار، مسعود رایگان، حمیدرضا پگاه، سارا رسول زاده و … نقش آفرینی می‌کنند. شما می‌توانید این سریال را با ترافیک نیم بها از سایت مووبین دانلود و تماشا کنید.

دانلود قسمت 1 سریال عاشقانه

تماشای آنلاین قسمت 1 عاشقانه با همه کیفیت ها
دانلود قسمت 1 عاشقانه با کیفیت 360
دانلود قسمت 1 عاشقانه با کیفیت 480
دانلود قسمت 1 عاشقانه با کیفیت 720
دانلود قسمت 1 عاشقانه با کیفیت 1080

  • 1,027 views