دانلود فیلم گلدن تایم

دانلود فیلم گلدن تایم

ژانر : - سال انتشار : محصول :

فیلم گلدن تایم، یک فیلم در قسمت‌های مختلف است و نام هر قسمت،با توجه به ماه های سال انتخاب شده است؛ در واقع، این قسمت‌ها، از ماه فروردین، شروع و به اسفند ماه ختم می شوند. در قسمت اول، موضوع در رابطه با یک بازیگر جوان است و همانطور که نقش بازی می کند، در خارج از نقشش، به بازی گرفته می شود و به دام می افتد. در قسمت دوم با عنوان اردیبهشت، داستانی را از چند آدم روایت می کند که هر کدام، به نوعی حالشان خوب نیست. در قسمت خرداد، با یکی از بدترین هنجارهای اجتماعی به نام کودک آزاری رو به رو هستیم که ....

  • کیفیت تمام کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود فیلم گلدن تایم با بازی ریما رامین فر

دانلود فیلم ایرانی «گلدن تایم»  با کیفیت بلوری – Blueray

 Download  Golden Time 2022 iranian Film

|

فیلم گلدن تایم با اینترنت نیم بها – golden time Filme

سال ساخت سریال: 1397| سال پخش سریال: 1400 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: حسن فتحی | کارگردان و نویسنده: پوریا کاکاوند


داستان فیلم گلدن تایم

فیلم گلدن تایم، یک فیلم در قسمت‌های مختلف است و نام هر قسمت،با توجه به ماه های سال انتخاب شده است؛ در واقع، این قسمت‌ها، از ماه فروردین، شروع و به اسفند ماه ختم می شوند. در قسمت اول، موضوع در رابطه با یک بازیگر جوان است و همانطور که نقش بازی می کند، در خارج از نقشش، به بازی گرفته می شود و به دام می افتد. در قسمت دوم با عنوان اردیبهشت، داستانی را از چند آدم روایت می کند که هر کدام، به نوعی حالشان خوب نیست. در قسمت خرداد، با یکی از بدترین هنجارهای اجتماعی به نام کودک آزاری رو به رو هستیم که یک راننده سرویس (دچار به کودک آزاری) در این کاراکتر، به ایفای نقش پرداخته است. قسمت تیر، به اقرار کردن یک راننده مربوط می شود که مرتکب اشتباه شده است. گریز دختر از دست پدرش و خواستگاری آن دختر برای ایجاد یک ازدواج صوری و فرار او به خارج از کشور، داستان قسمت مرداد است. قسمت شهریور، مسئله فحشا در جامعه را برای ما به نمایش می گذارد. رابطه نامشروع بین استاد و دانشجو، موضوع قسمت مهر است. قسمت آبان، روایت هایی از تنهایی های یک‌زن را برای ما به نمایش می گذارد. قسمت آذر، به مسائل پیرامون اعتیاد می پردازد که بسیاری از افراد در جامعه، با این بحران، دست و پنجه نرم می کنند. قسمت دی، به مسائل انسان دوستانه و اهدای عضو می پردازد. درماندگی، بحران های معنایی و ناتوانی از مضامین مربوط به قسمت بهمن و اسفند است. شخصیت های اصلی داستان، می بایست در لحظه غروب خورشید که آن را گلدن تایم می‌نامند، تصمیمات مهم و سرنوشت سازی بگیرند.

درباره فیلم گلدن تایم

پوریا کاکاوند در سال ۱۳۹۷، این فیلم را در ژانر خانوادگی و اجتماعی، کارگردانی و به رشته تحریر درآورد. نیما قهرمانی (آهنگساز)، علیرضا هدایی (فیلمبردار) و حسن فتحی (تهیه کننده) از دیگر عوامل این فیلم به شمار می‌روند. مجتبی شفیعی و امیر نجفی هم از دیگر افرادی هستند که در بخش دستیار کارگردانی، با کاکاوند همکاری کرده‌اند.

بازیگران فیلم گلدن تایم

علی باقری، ریما رامین فر، مجتبی پیرزاده، ژاله صامتی، کیومرث پور احمد، هوشنگ گلمکانی و هادی شیخ الاسلامی

دانلود فیلم گلدن تایم

دانلود فیلم گلدن تایم با همه کیفیت ها

?مشاهده کیفیت های بیشتر?

دانلود فیلم گلدن تایم با کیفیت 480
دانلود فیلم گلدن تایم با کیفیت 720
دانلود فیلم گلدن تایم با کیفیت 1080
دانلود فیلم گلدن تایم هشتم با کیفیت hq_1080
دانلود فیلم گلدن تایم با کیفیت blury

  • 995 views
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(