دانلود فیلم گشت ارشاد 3

دانلود فیلم گشت ارشاد 3

ژانر : سال انتشار : محصول :

قصه این فیلم کمدی، از آنجایی شروع می شود که حسن و عطا، وارد ایران می شوند و برای کسب درآمد و تامین هزینه های خود، به نوازندگی خیابانی روی می آورند؛ اما از حیث اینکه این کار، نمی تواند پاسخ دهنده نیازهای آنها باشد، تصمیم می گیرند یک آلبوم موسیقی از خودشان، انتشار دهند.

  • کیفیت تمام کیفیت ها
  • زبان
4/5 - (1 امتیاز)

 

دانلود فیلم ایرانی جدید «گشت ارشاد 3» با بازی بهنام بانی

دانلود فیلم کمدی گشت 3 –  با ترافیک نیم بها

 Download Gashte 3 2021 new iranian movie

فیلم سینمایی گشت سه – Gashte 3 Film

تهیه کننده، کارگردان و نویسنده: سعید سهیلی

سال ساخت فیلم: 1399 | سال پخش: 1400 | پخش کننده: مووبین


 

داستان فیلم گشت ارشاد 3

قصه این فیلم کمدی، از آنجایی شروع می شود که حسن و عطا، وارد ایران می شوند و برای کسب درآمد و تامین هزینه های خود، به نوازندگی خیابانی روی می آورند؛ اما از حیث اینکه این کار، نمی تواند پاسخ دهنده نیازهای آنها باشد، تصمیم می گیرند یک آلبوم موسیقی از خودشان، انتشار دهند. عدم داشتن پول کافی برای منتشر کردن آلبوم سبب شد تا این دو نفر، دوباره به سمت کارهای خلاف کشیده شده و به این فکر بیفتند که  زمین دار بزرگی را به نام پیکان، گروگان بگیرنند؛ اما در این بین، ماجراهایی برای آنها اتفاق می افتد و حسن و عطا با پیکان که فرد تحت گروگان آنهاست، صمیمی می شوند و پیکان، قبول می کند تا هزینه آلبوم موسیقی آنها را پرداخت کند؛ اما اصل داستان ما در گشت ارشاد 3 بعد از این ماجراها، پیش می آید و می توان گفت، قسمت های جذاب ماجرا، دقیقا پس از این اتفاقات شکل می گیرند.

 

درباره فیلم گشت ارشاد 3

گشت 3 که در 3 قسمت روی پرده سینما رفته به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی و با بازیگری پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، امیر جعفری، بهنام بانی، نازنین کیوانی، مهدی دانایی، اشکان عقیلی، اسدالله منجزی، علیرضا خواجه نیا و امیر محاسبتی به معرض نمایش درآمده است. این فیلم کمدی در تاریخ 26 آبان سال 1400 روی پرده سینماهای تهران و شهرستان ها قرار گرفت؛ همچنین منتقدان بسیاری به این فیلم نقد کرده و ایراد گرفتند. لازم به ذکر است که فیلم گشت ارشاد 3، به عنوان دومین فیلم پر فروش تاریخ ایران معرفی شده است.

 

اسامی بازیگران فیلم گشت 3

بهنام بانی، ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، امیر جعفری، ریحانه پارسال، نازنین کیوانی، میرطاهر مظلومی، امیر محاسبتی، اسدالله منجزی، اشکان عقیلی و سایر بازیگران

دانلود فیلم گشت ارشاد 3

دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با همه کیفیت ها

🔻مشاهده کیفیت های بیشتر🔻

دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با کیفیت 480
دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با کیفیت 720
دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با کیفیت 1080
دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با کیفیت h1_1080
دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با کیفیت bluray

  • 998 views
  • عوامل و بازیگران
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0