دانلود قسمت 11 سریال ابله

دانلود قسمت 11 سریال ابله

ژانر : - سال انتشار : محصول :

هوشنگ نقش نویسنده ای را در این سریال بازی می کند که در نوشتن فیلمنامه های جنایی، تبحر دارد؛ سپس درگیر یکی از شخصیت های نمایشنامه اش می شود که پریسا نام دارد. هوشنگ، از قوه تخیل بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل، از یک جایی به بعد، در سریال، با برخی از واقعیت ها رو به رو می شود که درست نمی داند، این ماجراها در واقعیت وجود دارند یا بخشی از تخیلات ذهنی او هستند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با بازی مهران احمدی

دانلود سریال ایرانی  ابله قسمت 11 با کارگردانی  کمال تبریزی و سید جمال سیدحاتمی

Legall download ablah 2014 iranian Series

|

سریال ابله با اینترنت نیم بها – ablah Serial

سال ساخت سریال: 1393 | سال پخش: 1393 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: محمد مسعود و شرکت تصویر گستر پاسارگاد | نویسنده: علیرضا طالب زاده | کارگردان:کمال تبریزی و سید جمال سیدحاتمی

داستان سریال ابله

هوشنگ نقش نویسنده ای را در این سریال بازی می کند که در نوشتن فیلمنامه های جنایی، تبحر دارد؛ سپس درگیر یکی از شخصیت های نمایشنامه اش می شود که پریسا نام دارد. هوشنگ، از قوه تخیل بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل، از یک جایی به بعد، در سریال، با برخی از واقعیت ها رو به رو می شود که درست نمی داند، این ماجراها در واقعیت وجود دارند یا بخشی از تخیلات ذهنی او هستند؟! همچنین در پی همین ماجرا، هوشنگ، پریسا را در زندگی واقعی خود، تا سر کوچه‌شان تعقیب می کند و غافل از اینکه برادر پریسا به همراه دوستش سر کوچه مشغول صحبت کردن هستند؛ به همین دلیل، برادر پریسا که منوچهر نام دارد به همراه دوستش، به طرف هوشنگ رفته و از او سوالاتی را میپرسند و هوشنگ هم از آنجایی که نمیدانست، منوچهر، برادر پریساست، ماجرای دزدی و آشنا شدن پریسا و مهرداد را برای او تعریف می کند.

درباره سریال ابله

سریال نمایش خانگی ابله به کارگردانی کمال تبریزی و سید جمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی محمد مسعود و شرکت تصویر گستر پاسارگاد در 14 قسمت 60 دقیقه ای تولید شد که محصول سال 1393 است. از جمله عوامل تولید، تهیه و پشت صحنه این سریال، می توان به مهران ملکوتی (صدابردار)، مجید اسکندری (طراح چهره پرداز)، مجید لیلاجی (طراح صحنه و لباس)، مجید بذرپاش (مدیر تولید)، علی جودی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، کارن همایونفر (سازنده موسیقی متن) و بسیاری از هنرمندان دیگر که در ساخت این مجموعه، با یکدیگر همکاری کردند، اشاره کرد. سریال جذاب ابله که در ژانر کمدی و خانوادگی تولید و تهیه شده است، توسط علیرضا طالب زاده نوشته شده است. همچنین یکی از بخش های بسیار جذاب این سریال نمایش خانگی به تیتراژ آن مربوط می شود که شهاب نجفی آن را ساخته است و با صدای ناصر طهماسب نیز آغاز می شود.

بازیگران سریال ابله

در این سریال بازیگران شاخصی همچون هانیه توسلی، محسن تنابنده, فاطمه معتمد آریا، مهران احمدی، سیامک انصاری، احمد مهرانفر، حمیدرضا آذرنگ، بهادر مالکی و عیسی یوسفی پور و …به ایفای نقش می‌پردازند.

دانلود قسمت 11 سریال ابله

دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با همه کیفیت ها
دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با کیفیت 240
دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با کیفیت 480
دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با کیفیت 720
دانلود قسمت یازدهم سریال ابله با کیفیت 1080

  • 453 views