دانلود قسمت 2 سریال آنها رایگان

دانلود قسمت 2 سریال آنها رایگان

ژانر : - سال انتشار : محصول :

سریال آنها، از جمله سریال هایی است که در ژانر وحشت تولید شده و هر قسمت از آن، یک اپیزود مخصوص به خود را دارد؛ برخی از قسمت های مختلف سریال نمایش خانگی به نام های بت چین، نون و پنیر آوردیم، هورلا هورلا، عروسک مفت، همه چی تمام، جان جامد و گوشه نشینان تولید شده است. مضمون این سریال، در رابطه با باورهای غلط و خرافات برخی از افرادی است که به طور روزمره، درگیر این مسائل هستند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود رایگان قسمت دوم سریال آنها با بازی آناهیتا افشار

دانلود سریال ایرانی  آنها قسمت 2 با کلرگردانی میلاد جرموز و مهدی آقاجانی با همه کیفیت ها

Legall download anha 2021 iranian Series

|

سریال آنها با اینترنت نیم بها رایگان – anha Serial

سال ساخت سریال: 1400 | سال پخش: 1400 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: پرویز پرستویی | نویسنده: سروش روح‌بخش | کارگردان: میلاد جرموز و مهدی آقاجانی

داستان سریال آنها 

سریال آنها، از جمله سریال هایی است که در ژانر وحشت تولید شده و هر قسمت از آن، یک اپیزود مخصوص به خود را دارد؛ برخی از قسمت های مختلف سریال نمایش خانگی به نام های بت چین، نون و پنیر آوردیم، هورلا هورلا، عروسک مفت، همه چی تمام، جان جامد و گوشه نشینان تولید شده است. مضمون این سریال، در رابطه با باورهای غلط و خرافات برخی از افرادی است که به طور روزمره، درگیر این مسائل هستند. همچنین برخی از شخصیت های حاضر در سریال، شامل یک مادر و پسر (درگیری مادر و پسر در رابطه با یک تابلوی مرموز)، پدر تازه ازدواج کرده (کمک پدر از دعانویس برای تولد فرزندش)، پسر جوان (درگیر مشکلاتی پیرامون جن گیری)، خانواده دچار مشکل (مشکلات خانواده پس از ورود یک عروسک شوم به داخل منزل)، زوجی جوان (متوجه حضور فردی دیگر در هنگام چیدمان خانه)، یک استاد دانشگاه (شروع مشکلات استاد دانشگاه پس از خودکشی یکی از دانشجویانش) و گوشه نشینان (ماجراجویی دو فرد به نامهای هاتف و گلرخ) می شود.

 

‌درباره سریال آنها

این سریال که در ژانر وحشت (ترسناک) تولید شده، توسط سروش روحبخش، نوشته شده است؛ همچنین کارگردانی این مجموعه بر عهده میلاد جرموز و مهدی آقاجانی بوده و پرویز پرستویی هم وظیفه تهیه این سریال نمایش خانگی را بر عهده داشته است. این سریال نمایش خانگی که می توان از آن به عنوان یکی از متفاوت ترین سریال ها در بین سریال های نمایش خانگی یاد کرد، در یک فصل 10 قسمتی تولید شد و علاوه بر آن، میانگین زمان لازم برای تماشای هر قسمت از این مجموعه، چیزی در حدود 50 دقیقه طول می‌کشد. اولین قسمت از سریال جذاب و مهیج آنها در 6 خرداد 1400 پخش شد و آخرین قسمت آن هم در 7 ام مرداد 1400 منتشر و در اختیار بینندگان و طرفدارانش قرار گرفت.

 

‌بازیگران سریال آنها

در این سریال جذاب بازیگرانی همچون آناهیتا افشار، پردیس احمدیه، یبا زاهدی، لیندا کیانی، محمد بحرانی، علیرضا کمالی، مجتبی پیرزاده و حسام محمودی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دانلود قسمت 2 سریال آنها

دانلود قسمت دوم سریال آنها با کیفیت bluray
دانلود قسمت دوم سریال آنها با کیفیت 480
دانلود قسمت دوم سریال آنها با کیفیت 720
دانلود قسمت دوم سریال آنها با کیفیت 1080
دانلود قسمت دوم سریال آنها با کیفیت hq_1080

  • 543 views