دانلود قسمت 1 سریال بالش ها رایگان

دانلود قسمت 1 سریال بالش ها رایگان

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

این مجموعه تلویزنونی در یک فصل ۱۶ قسمتی تولید شد و در عید سال 1398 از شبکه ۲ سیما به نمایش درآمد. سریال بالشها که در ژانر موزیکال، طنز و فانتزی در مرحله ساخت قرار گرفت، توسط محمد درویشعلی پور، نوشته شده و به کارگردانی درآمده است. این سریال تلویزیونی برای کودکان بالای ۳ سال مناسب بوده و میانگین مدت زمان لازم برای تماشای هر قسمت از این مجموعه، به ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت اول سریال بالشها با بازی داریوش فرضیایی

دانلود سریال ایرانی  بالشها قسمت 1 با کارگردانی محمد درویشعلی پور

Legall download baleshha 2019 iranian Series

|

سریال بالشها با اینترنت نیم بها و رایگانbaleshha Serial

سال ساخت سریال: 1398 | سال پخش: 1398 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: مسلم آقاجان زاده | نویسنده و کارگردان: محمد درویشعلی پور

داستان سریال بالشها

مجموعه تلویزیونی و نمایشی بالشها، در رابطه با تعدادی از بالشها که از رفتار انسان‌ها و استفاده آن‌ها از تکنولوژی خسته شده و به سرزمین ماسوره رفته‌اند. بالشهای این مجموعه تلویزیونی، شبیه به اجسام سفت درآمده اند و در برابر انسان‌ها اعلام جنگ می‌کنند. پرری، خمیازه، گردن بلنده، گردن کوتاهه، هان هان، خرناس، چهل تیکه، هپروت، گنده باقالی، جان جان، گل گلی، پرقو و خان پشته از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه به عنوان عروسک‌هایی در نقش بالش، به ایفای نقش پرداخته‌اند. در ادامه ماجرا، گل گلی که یکی از عروسک‌های این مجموعه به شمار می‌رود، یکی از عروسک‌های تازه وارد است که به دلیل رفتار بد و نادرست انسان‌ها به کمبود پر دچار شده و دوستانش برای حل این مشکل، به او کمک کنند تا از این وضعیت دربیاید. به طور کلی، این مجموعه، با جان دادن به بالش‌ها و استفاده از تعدادی بازیگر، مانند عمو پورنگ، سعی کرده است تا در برابر هنجارهای اجتماعی که بسیاری از خانواده‌ها و کودکان با آن‌ها درگیر هستند، موضوعاتی را شرح دهد.

‌درباره سریال بالشها

این مجموعه تلویزنونی در یک فصل ۱۶ قسمتی تولید شد و در عید سال ۱۳۹۸ از شبکه ۲ سیما به نمایش درآمد. سریال بالشها که در ژانر موزیکال، طنز و فانتزی در مرحله ساخت قرار گرفت، توسط محمد درویشعلی پور، نوشته شده و به کارگردانی درآمده است. این سریال تلویزیونی برای کودکان بالای ۳ سال مناسب بوده و میانگین مدت زمان لازم برای تماشای هر قسمت از این مجموعه، به ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

‌بازیگران سریال بالشها

سریال بالشها ترکیبی از حضور انسان‌ها در کنار عروسک‌ها است. بازیگران توانمندی مثل داریوش فرضیایی، ارژنگ امیرفضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی نیا در کنار بالشهای عروسکی داستان این مجموعه را به تصویر می‌کشند.

دانلود قسمت 1 سریال بالشها

تماشای آنلاین قسمت 1 سریال بالشها به صورت رایگان
دانلود قسمت اول سریال بالشها با کیفیت 480
دانلود قسمت اول سریال بالشها با کیفیت 720
دانلود قسمت اول سریال بالشها با کیفیت 1080
دانلود قسمت اول سریال بالشها با کیفیت hq_1080

  • 821 views