دانلود قسمت 16 سریال دراکولا

دانلود قسمت 16 سریال دراکولا

ژانر : سال انتشار : محصول :

داستان سریال دراکولا، درست از آنجایی شروع می‌شود که با نقش اصلی سریال یعنی کامران کامروا (مهران مدیری) در جشن تولد همسرش ژاله تماس می‌گیرند و به او خبر دستگیری پسرش هوشمند را می‌دهند. کامروا که احتمال می‌دهد ماموران، به خانه او بریزند و او را دستگیر کنند، سوار هلی کوپترش می‌شود و فرار می‌کند؛ اما سقوط کامروا سبب می‌شود تا به پرونده‌اش رسیدگی کنند. ژاله طی ماجراهایی متوجه می‌شود که فردی به نام الناز ادعا می‌کند که کامران کامروا، به نام کامبیز کامیاب با او هم ازدواج کرده است...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
5/5 - (11 امتیاز)

دانلود قسمت شانزدهم سریال دراکولا؛ یک سریال کمدی متفاوت

دانلود سریال ایرانی  دراکولا  قسمت 16 با کارگردانی مهران مدیری

Legall download deracula 2021 iranian Series

|

سریال دراکولا با اینترنت نیم بها – deracula Serial

سال ساخت سریال: 1400 | سال پخش: 1400 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده و کارگردان: مهران مدیری | نویسنده: پیمان قاسم خانی و امیر برادران

داستان سریال دراکولا

داستان سریال دراکولا، درست از آنجایی شروع می‌شود که با نقش اصلی سریال یعنی کامران کامروا (مهران مدیری) در جشن تولد همسرش ژاله تماس می‌گیرند و به او خبر دستگیری پسرش هوشمند را می‌دهند. کامروا که احتمال می‌دهد ماموران، به خانه او بریزند و او را دستگیر کنند، سوار هلی کوپترش می‌شود و فرار می‌کند؛ اما سقوط کامروا سبب می‌شود تا به پرونده‌اش رسیدگی کنند. ژاله طی ماجراهایی متوجه می‌شود که فردی به نام الناز ادعا می‌کند که کامران کامروا، به نام کامبیز کامیاب با او هم ازدواج کرده است. ژاله و الناز برای اینکه بتوانند آدرسی از کامروا به دست بیاورند، به ملاقات هوشمند در زندان می‌روند. قصه همینجا تمام نمی‌شود و مابقی ماجرا حول محور خبر زنده بودن چمچاره و پیگیری های الناز، ژاله، چمچاره و مینا برای کلاهبرداری‌ها و مال و اموالی که کامروا به نام آنها زده، شکل می‌گیرد.

بازیگران سریال دراکولا

در این سریال،از بازیگران بسیار خوب و درجه یک سینما و تلویزیون استفاده شده است؛ از جمله این بازیگران می‌توان به ویشکا آسایش، احسان امانی، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، گلاره دربندی، مرتضی زارع، شکیلا سماواتی، نیما شعبان نژاد، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند، مهران مدیری، مرجان مومنی، فرنوش نیک اندیش و حامد وکیلی و… اشاره کرد. شما می‌توانید تمام قسمت‌های این کمدی جذاب را با ترافیک نیم بها در سایت مووبین دانلود و تماشا کنید.

دانلود قسمت 16 سریال دراکولا

دانلود قسمت 16 دراکولا با همه کیفیت ها
دانلود قسمت 16 دراکولا با کیفیت 480
دانلود قسمت 16 دراکولا با کیفیت 720
دانلود قسمت 16 دراکولا با کیفیت 1080
دانلود قسمت 16 دراکولا با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت 16 دراکولا با کیفیت blury

  • 503 views