دانلود فیلم خون شد

دانلود فیلم خون شد

ژانر : - سال انتشار : محصول :

فیلم خون شد، در رابطه با زنی به نام خانم جانی است که نسرین مقانلو، ایفای نقش آن را بر عهده دارد. خانم جانی، همسر دوم و مادری است که از فرزندان همسر و دختر خودش مراقبت و نگهداری می کند. این زن که اختلاف سنی بسیاری با شوهر خود دارد، همیشه نگران همسر و فرزندانش است و از حیث اینکه زنی با اقتدار و جسور بود، زندگی خود را فدای بچه ها و همسرش می کند. مسعود کیمیایی که کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است، در رابطه با آن می‌گوید: "داستان خون شد به مثابهٔ خانه‌ ای قدیمی است که همه چراغ‌هایش خاموش بوده و هیچ‌ کس هم در اتاق‌هایش ساکن نیست. در این میان یکی از ساکنین این خانه می‌آید و همه چراغ‌ها را روشن می‌کند."

  • کیفیت تمام کیفیت ها
  • زبان
4.2/5 - (5 امتیاز)

دانلود فیلم خون شد با بازیگری سعید آقاخانی

دانلود فیلم ایرانی «خون شد» مسعود کیمیایی با کیفیت بلوری – Blueray

Legall download khoon shod 2022 iranian Film

|

فیلم خون شد با اینترنت نیم بها –  Khon Shod Film

سال ساخت فیلم : 1398| سال پخش: 1399| رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: جواد نوروزبیگی | کارگردان و نویسنده: مسعود کیمیایی


داستان فیلم خون شد

فیلم خون شد، در رابطه با زنی به نام خانم جانی است که نسرین مقانلو، ایفای نقش آن را بر عهده دارد. خانم جانی، همسر دوم و مادری است که از فرزندان همسر و دختر خودش مراقبت و نگهداری می کند. این زن که اختلاف سنی بسیاری با شوهر خود دارد، همیشه نگران همسر و فرزندانش است و از حیث اینکه زنی با اقتدار و جسور بود، زندگی خود را فدای بچه ها و همسرش می کند. مسعود کیمیایی که کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است، در رابطه با آن می‌گوید: “داستان خون شد به مثابهٔ خانه‌ ای قدیمی است که همه چراغ‌هایش خاموش بوده و هیچ‌ کس هم در اتاق‌هایش ساکن نیست. در این میان یکی از ساکنین این خانه می‌آید و همه چراغ‌ها را روشن می‌کند.”

درباره فیلم خون شد

این فیلم که در ژانر اجتماعی و خانوادگی، تولید شده، توسط مسعود کیمیایی در سال ۱۳۹۸ کارگردانی شده است. علیرضا زرین دیت، ستار اورکی، هایده صفی یاری و سارا اهنی، به ترتیب در بخش های مختلفی از این فیلم مثل فیلمبرداری، موسیقی و تدوین فعالیت داشته اند. فیلم خون شد که در گیشه سینماهای سراسر کشور، چیزی در حدود ۱۹۵٬۶۹۳٬۵۹۶ تومان به فروش رسید، در ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ منتشر شد. نسرین مقانلو در رابطه با این فیلم که ساخته مسعود کیمیایی است، اظهار نظر کرده و چنین گفته است: “بازی در این فیلم، به من انرژی دوباره ای برای کار کردن داد.” همچنین این فیلم با اینکه در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، جایزه ای دریافت نکرد؛ اما توانست در بخش هایی مثل بهترین چهره پردازی و بهترین نقش مکمل زن، به عنوان نامزد، کاندیدا شود.

بازیگران فیلم خون شد

سعید آقاخانی، نسرین مقانلو، سیامک صفری، لیلا زارع، هومن برق نورد، اکبر معززی، سیامک انصاری، مریم عباس زاده و اردشیر احمدی

  • 1,349 views
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0