دانلود قسمت نهم سریال قبله عالم

دانلود قسمت نهم سریال قبله عالم

ژانر : سال انتشار : محصول :

مادرجان این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی کاخ خلوت شود پدر سوخته ها مضمون کوک می کنن قبله عالم را هوس باز جلوه دهند.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 9 سریال قبله عالم

دانلود سریال “قبله عالم”  قسمت نهم با با کارگردانی حامد محمدی

سریال قبله عالم‌ با ترافیک نیم بها  – Gheble Aalam Serieal

تهیه کننده: منوچهر محمدی | نویسنده و کارگردان: حامد محمدی

Legall download Gheble Aalam new iranian Series

 

داستان سریال قبله عالم

سریال نمایش خانگی قبله عالم، برگرفته از روایات تاریخی دوران ناصرالدین شاه است و حامد کمیلی، نقش ناصرالدین شاه را در این سریال بازی می کند؛ شاه قصه ما که به آن، قبله عالمیان هم می گویند، در جستجوی راهی برای دست یابی به اکسیر آب حیات است. این اکسیر، توسط طبیب که نقش آن را اردشیر رستمی بازی می کند، ساخته می شود؛ اما پس از آنکه شاه، آن ماده را می نوشد، مشکلات و حوادثی پیش می آید که فضای فیلم، کمی به سمت کمدی و طنز گرایش پیدا می کند.

 

درباره سریال قبله عالم

لیست بازیگران این سریال نمایش خانگی را بازیگران بسیار مطرح و درجه یک سینما و تلویزیون تشکیل می دهند که از جمله بازیگران قبله عالم می توان به حامد کمیلی، شقایق دهقان، هادی کاظمی، سمانه پاکدل، سوگل خلیق، پژمان بازغی، سام درخشانی، مارین ون هولک، اردشیر رستمی، سروش صحت، مهیار پور بابایی، زهرا بهروزمنش، وارانه پطروسیان و مجتبی فلاحی اشاره کرد. همچنین گروه نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی این سریال به ترتیب افرادی چون حامد محمدی (کارگردان و نویسنده) و منوچهر محمدی هستند. این سریال، یک راوی هم دارد که محمدرضا علیمردانی، نقش این راوی را بر عهده دارد. سریال نمایش خانگی قبله عالم، در ۷ قسمت تولید شده و اولین قسمت آن مهر ۱۴۰۰ و تا ۱۸ مهر ۱۴۰۰، قسمت ها و اپیزودهای مختلف این سریال در اختیار بینندگانش قرار گرفت؛ اما پس از هفت قسمت و در همان مهر ماه، پخش آن متوقف شد. تماشای هر قسمت از سریال قبله عالم، به طور میانگین، ۴۵ تا ۱ ساعت طول می کشد؛ ناگفته نماند که عنوان هر قسمت از این سریال، به ترتیب، شاهزاده و گدا، غرور و تعصب، بر باد رفته، آرزوهای بزرگ، بینوایان (قسمت ۵ و ۶) و جوجه اردک زشت نام دارند. همچنین این سریال، در ژانری کمدی و تاریخی، نوشته شده و به تولید رسیده است. ((در ضمن، این فیلم، دستمایه برخی از حواشی هم شده است و برخی از بازیگران سریال قبله عالم، به سانسور بیش از حد برخی از صحنه های این سریال، اعتراض کردند و در نهایت، فیلیمو، پخش این سریال کمدی _ تاریخی را به سبب سانسورهای متمادی، متوقف کرد.))

 

اسامی بازیگران قبله عالم

پژمان بازغی , حامد کمیلی , سام درخشانی , شقایق دهقان , هادی کاظمی , سوگل خلیق , سروش صحت , مارین ون هولک , محمدرضا علمیردانی , سمانه پاکدل , مهیار پوربابایی, زهرا بهروزمنش, واراند پطروسیان, مجتبی فلاحی و اردشیر رستمی

 

زمان پخش سریال قبله عالم در شبکه نمایش خانگی

 سریال قبله عالم در تاریخ 10 مرداد 1400 به اکران نمایش خانگی درآمد.

 


دانلود قسمت 9 سریال قبله عالم

(به زودی)

  • 899 views