دانلود سریال گیسو(عاشقانه 2) قسمت بیستم

دانلود سریال گیسو(عاشقانه 2) قسمت بیستم

ژانر : - - سال انتشار : محصول :
4.5/5 - (2 امتیاز)

دانلود قسمت  20 سریال ایرانی گیسو (عاشقانه ۲) 

دانلود سریال “گیسو” عاشقانه فصل دوم قسمت بیستم منوچهر هادی

سریال گیسو با اینترنت نیم بها – Gisoo Series

نویسنده: سعید جلالی | تهیه‌ کننده: هومن کبیری | کارگردان: منوچهر هادی

Legall Download Gisoo by Manoochehr Hadi

 

داستان سریال گیسو

حسین یاری که در نقش رضا در سریال نمایش خانگی گیسو، به ایفای نقش پرداخته است، دچار یک مشکل شده و در یک‌ مخمصه بسیار بد گیر افتاده است؛ از این رو، برای اینکه بتواند خودش را از این سختی، نجات دهد، از سهیل و پیمان کمک می گیرد. آنها برای برطرف کردن این مشکل، نقشه ای می چینند؛ اما نقشه آنها، آنطور که باید و طبق برنامه پیش نمی رود و به همین دلیل، اتفاقاتی رخ می دهد که اوضاع، برای همه از کنترل خارج می شود و تقریبا همه بازیگران سریال، به نوعی، با مشکل مواجه می شوند.

 

درباره سریال گیسو

گیسو، یک سریال نمایش خانگی است که کارگردانی آن را منوچهر هادی بر عهده گرفته است؛ همچنین هومن کبیری، سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور، به ترتیب تهیه کننده و گروه نویسندگان این سریال را تشکیل می دهند. سریال نمایش خانگی گیسو در ژانری درام، عاشقانه و جنایی با بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، حسین یاری، شمسی فضل الهی، هومن سیدی، بیژن امکانیان، بهاره رهنما، همراز اکبری، سانیا سالاری، آزاده ریاضی، علیرضا زمانی نسب، جولیا پانلی، تورج ثمینی پور، ساره بیات، هانیه توسلی، حسین دالمن، سید جمشید حسینی، مونا جمال پور و علی زرینی به عرصه تولید رسیده است. تیتراژ آغازین سریال گیسو را فرزاد فرزین و تیتراژ پایانی آن را محمدرضا گلزار با آهنگسازی بابک زرین، خوانده است. فصل اول این سریال که عاشقانه ها نام دارد، ۱۷ قسمت و فصل دوم آن که گیسو نام دارد در ۲۲ قسمت، تولید و در اختیار شما قرار گرفته است؛ همچنین اولین قسمت فصل دوم این سریال، در ۱۳ام اسفند، روز چهارشنبه سال ۹۹ پخش شد. ناگفته نماند که بهاره کیان افشار در نقش درسا، مهناز افشار در نقش گیسو، پانته‌آ بهرام در نقش ریحانه و فرزاد فرزین در نقش تورج از جمله غایبین فصل دوم عاشقانه ها (گیسو) به شمار می روند.

 

خلاصه داستان گیسو

رضا در مخمصه ‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آن‌ ها آن ‌طور که باید پیش نمی ‌رود و اتفاقاتی رخ می ‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می ‌کند.

 

بازیگران سریال عاشقانه ۲

ساره بیات , محمدرضا گلزار ، هومن سیدی , حسین یاری , هانیه توسلی , بهاره رهنما , مسعود رایگان , شمسی فضل‌ الهی, سانیا سالاری, علیرضا زمانی ‌‌نسب, آزاده ریاضی, بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و جولیا پانلی

زمان پخش سریال گیسو در شبکه نمایش خانگی

سریال گیسو در تاریخ ۱۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.

 


دانلود قسمت 20 سریال عاشقانه 2 (گیسو)

دانلود قسمت بیست سریال گیسو با همه کیفیت ها
دانلود قسمت بیست سریال گیسو با کیفیت 480
دانلود قسمت بیست سریال گیسو با کیفیت 720
دانلود قسمت بیست سریال گیسو با کیفیت 1080
دانلود قسمت بیست سریال گیسو با کیفیت HQ_1080
دانلود قسمت بیست سریال گیسو با کیفیت BLURAY

  • 1,204 views