دانلود شب های مافیا 1 فصل اول قسمت دوم

دانلود شب های مافیا 1 فصل اول قسمت دوم

ژانر : - محصول :

سریال شب های مافیا 4 نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 2 برنامه (مسابقه) شب های مافیا 1 فصل 1

دانلود سریال ایرانی «شب های مافیا 1» قسمت دوم فصل اول با کارگردانی سعید ابوطالب 

شب های مافیا  با اینترنت نیم بها _ Shabhaye Mafia

نویسنده و کارگردان: سعید ابوطالب

Legall download Shabhaye Mafia iranian Series

داستان سریال شب های مافیا

در برنامه نمایش خانگی شب های مافیا، تعدادی از افراد (زن و مرد) که عده ای از آنها را بازیگران، هنرمندان، ورزشکاران و به طور کلی، افراد مشهور تشکیل می دهند، با هم بازی می کنند. این بازی در ۲ بخش روز و شب انجام می شود؛ در برنامه شب های مافیا، افراد به ۲ دسته تقسیم می شوند که یکی از این گروه ها شهروندان و گروه دیگر، مافیا هستند. وظیفه اصلی شهروندان، شناسایی و پاکسازی مافیا از شهر است. در طی روز، نقش اصلی بازیکنان مشخص نمی شود و همه در تلاش برای شناسایی مافیا و خارج کردن آنها از شهر هستند. در نوبت شب بازی مافیا، گرداننده، اعلام می کند تا گروه مافیا از خواب بیدار شده و برای اتهام زنی به یک شهروند با یکدیگر مشورت می کنند؛ بعد از آن، گرداننده، شهروندان را هم از خواب بیدار می کند. همچنین شاید بد نباشد از نقش افراد شخصیت های حاضر در این مجموعه هم آگاه باشید که از جمله آنها می توان به شهردار، جان سخت، فروشنده، روانپزشک، کارآگاه، دکتر شهر، حرفه ای و شهروند ساده از گروه شهروند؛ پدرخوانده، مافیای ساده، دکتر لکتر و جوکر از گروه مافیا اشاره کرد. یکی دیگر از قوانین این بازی، به کارت های حرکت آخر نروژ می شود که شامل ذهن زیبا، مسیر سبز، بی خوابی، فرش قرمز، سرگیجه (دروغ سیزده) و شلیک نهایی اشاره کرد.

درباره سریال شب های مافیا

این مجموعه پربیننده نمایش خانگی توسط سعید ابوطالب در ژانر فکری _ معمایی کارگردانی شده است. سریال شب های مافیا، از ۲۷ آبان ۱۳۹۹ در پلتفرم های خانگی به نمایش درآمده و در ۱۴ فصل (کل قسمت ها ۴۲) تولید شده است. سریال اول، دوم و چهارم این مجموعه را محمدرضا علیمردانی و سری سوم آن را کامبیز دیرباز، به اجرا درآورده است. کاوه آفاق و محمدرضا علیمردانی، از جمله افرادی هستند که خوانندگی شب های مافیا را بر عهده دارند؛ علاوه بر این دو نفر، علیرضا طلیسچی در قسمت ۳۴ این مجموعه، قطعه ای را به یاد ارشا اقدسی خوانده و پخش شد. ۹۰ تا ۲۰۰ دقیقه، مدت زمانی است که برای تماشای هر قسمت از این مجموعه نیاز دارید.

خلاصه داستان سریال شب های مافیا

سریال شب های مافیا ۴ نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از ۱۲ بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید.

دانلود شب های مافیا 1 فصل 1 قسمت 2

دانلود شب های مافیا فصل اول قسمت دوم با تمام کیفیت ها

دانلود شب های مافیا فصل اول قسمت دوم با کیفیت 480

دانلود شب های مافیا فصل اول قسمت دوم با کیفیت 720

دانلود شب های مافیا فصل اول قسمت دوم با کیفیت 1080

دانلود شب های مافیا فصل اول قسمت دوم با کیفیت hq_1080

  • 530 views