دانلود قسمت 3 سریال مهلکه

دانلود قسمت 3 سریال مهلکه

ژانر : - سال انتشار : محصول :

در خلاصه این سریال نمایش خانگی آمده است که 4 نفر از بازیگران سریال مهلکه، به صورت ناخواسته، درگیر یکسری از ماجراهای پیچیده و سختی می شوند که رها شدن و دوری از آنها، عملا کاری غیر ممکن است. بخش زیادی از ماجرای این سریال، در رابطه با یک هارد اکسترنال است که بعد از مرگ شخصی به نام محمود، هارد، در اختیار بچه های درگیر شده با ماجرا قرار می گیرد و برای اینکه از محتوای داخل هارد، آگاه شوند به محل کاری فردی به اسم اشکان می روند تا اشکان، با استفاده از توانایی های خود از داخل این هارد اکسترنال، سر در بیاورد.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت سوم سریال مهلکه با بازی داریوش فرضیایی

دانلود سریال ایرانی مهلکه قسمت 3 با کارگردانی سالار طهرانی

Legall download mahlakeh 2022 iranian Series

|

سریال مهلکه با اینترنت نیم بها – mahlakeh Serial

سال ساخت سریال: 1401 | سال پخش: 1401 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: سالار طهرانی و علیرضا قدیانی | نویسنده: مهران رنجبر و پارسا گلدار | کارگردان: سالار طهرانی

داستان سریال مهلکه

در خلاصه این سریال نمایش خانگی آمده است که 4 نفر از بازیگران سریال مهلکه، به صورت ناخواسته، درگیر یکسری از ماجراهای پیچیده و سختی می شوند که رها شدن و دوری از آنها، عملا کاری غیر ممکن است. بخش زیادی از ماجرای این سریال، در رابطه با یک هارد اکسترنال است که بعد از مرگ شخصی به نام محمود، هارد، در اختیار بچه های درگیر شده با ماجرا قرار می گیرد و برای اینکه از محتوای داخل هارد، آگاه شوند به محل کاری فردی به اسم اشکان می روند تا اشکان، با استفاده از توانایی های خود از داخل این هارد اکسترنال، سر در بیاورد. اشکان، سیاوش، نازنین و مهرناز، 4 نفر از افرادی هستند که نقش های اصلی سریال مهلکه را بر عهده دارند. همچنین ناگفته نماند که بخشی از این سریال نمایش خانگی با توجه به شرایط زندگی و ماجراهایی که برای شخصی به نام نصرت در دهه 50 پیش آمده، فیلمبرداری شده است.

‌بازیگران سریال مهلکه

از بازیگران این مینی سریال جنایی می‌توان به حمیدرضا نقره دوست, عباس بابایی, رامین اقبال اسکویی, تینا حاج محمدرضا اشاره کرد.

‌درباره سریال مهلکه

سریال نمایش خانگی مهلکه، به کارگردانی سالار طهرانی در فروردین 1401 پخش شد. از مجموعه نمایش خانگی مهلکه، به عنوان یک مینی سریال یاد می کنند که نام قبلی آن اکسترنال بوده و محصول سازمان سینمایی داریوش است. از جمله عوامل تولید سریال مهلکه می توان به پژمان داستان (مدیر تولید)، سالار طهرانی و علیرضا قدیانی (تهیه کنندگی)، سهیل خویش کار (مدیر فیلمبرداری) و ایمان بازیار (مدیر صدابرداری) اشاره کرد. همچنین نویسندگی سریال نمایش خانگی مهلکه که در ژانر معمایی، رازآلود و جنایی تهیه، تولید و نوشته شده، بر عهده مهران رنجبر و پارسا گلدار بوده است. امیرحسین بلوچیان، مهتاب شهرابی، ژامک مهدی و روزبه شمشیری از جمله افرادی هستند که به ترتیب، فعالیت هایی مانند آهنگسازی، منشی صحنه، طراحی گرافیک و جلوه های ویژه کامپیوتری بر عهده آنها بوده است. در ضمن، این مینی سریال خانگی در 7 قسمت تولید و در اختیار بینندگانش قرار گرفت.

دانلود قسمت 3 سریال مهلکه

دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با همه کیفیت ها
دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با کیفیت 480
دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با کیفیت 720
دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با کیفیت 1080
دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت 3 سریال مهلکه با کیفیت blury

  • 355 views