دانلود قسمت نهم سریال نوبت لیلی

دانلود قسمت نهم سریال نوبت لیلی

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

لیلی کتابی را می یابد که داستانش دو قرن قبل در بالکان می گذرد و وقایع آن شباهت های بسیاری به سرگذشت خانواده‌ اش دارد. او باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می تواند پرده از آن چه در گذشته بر مادر و خانواده‌اش گذشت بردارد

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 9 سریال نوبت لیلی

دانلود سریال ایرانی «نوبت لیلی» قسمت نهم با گارگردانی روح الله حجازی

سریال نوبت لیلی با اینترنت نیم بها  – Nobat Leili Serial

نویسنده: مهدی شیرزاد | تهیه کننده و کارگردان: روح ا..حجازی

Legall download Leili’s Turn 2022 iranian Series

داستان سریال نوبت لیلی

لیلی با دستیابی به یک کتاب، تصور می کند می تواند از وقایع و اتفاقاتی که در گذشته، خانواده اش با آنها مواجه بوده، رمزگشایی کند و علت آنها را از این کتاب مرموز پیدا کند. داستان این کتاب به دو قرن قبل در بالکان مربوط می شود و روایتی را تعریف می کند که شباهت بسیار بسیار زیادی به سرنوشت خانواده اش دارد. او به واسطه این کتاب، در می یابد که نیاکانش در مکان های بسیاری بوده و به زندگی پرداخته اند؛ حالا در اینجا نوبت لیلی است که به کمک این کتاب و تابلوی ارزشمندی که به نیاکان او مربوط می شود، از زندگی های گذشته نیاکانش، اطلاعات به دست آورد.

 

درباره سریال نوبت لیلی

مهران غفوریان، پردیس احمدیه، محمدامین شعرباف، لادن مستوفی، مریلا زارعی، گوهر خیراندیش، حمید فرخ نژاد، ساغر قناعت، نادر فلاح، اصغر پیران، علیرضا ثانی فر، راضیه منصوری، نیوشا علیپور، افسانه کمالی، علیرضا جعفری، مینا جعفرزاده، مهدخت مولایی، ناصر علی پاشا، خسرو احمدی، محمود نظرعلی و فرزین محدث از جمله بازیگرانی هستند که در سریال نوبت لیلی به ایفای نقش پرداخته اند. مسئولیت تهیه و کارگردانی سریال نمایش خانگی نوبت لیلی بر عهده روح‌الله حجازی بوده و نویسندگی این مجموعه را مهدی شیرزاد، روح الله حجازی و سروش چیت‌ساز بر عهده داشته است. این سریال در ژانر اجتماعی، کارگردانی و تولید شده است و اولین قسمت آن در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ به نمایش درآمد. تماشای این سریال، محدودیت سنی دارد؛ در واقع، تماشای آن برای افراد بالای ۱۲ سال، ممنوع است. داوود محمودی (فیلمبردار)، محمود نجفی (تدوین گر) و بامداد افشار (آهنگساز) این مجموعه هستند و عوامل پشت صحنه این مجموعه را تشکیل می دهند. از تعداد قسمت های این سریال نمایش خانگی، هنوز اطلاعاتی در دست نیست؛ ناگفته نماند مدت زمان لازم برای تماشای هر قسمت از این مجموعه، ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارید.

خلاصه داستان نوبت لیلی

لیلی کتابی را می یابد که داستانش دو قرن قبل در بالکان می گذرد و وقایع آن شباهت های بسیاری به سرگذشت خانواده‌ اش دارد. او باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می تواند پرده از آن چه در گذشته بر مادر و خانواده‌اش گذشت بردارد و..‌. لیلی که اتفاقات شوم زمان کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌ داند، از طریق کتابی مرموز در می‌یابد که او و خانواده‌اش تاکنون در زمان و مکان‌ های موازی بسیاری زیسته‌ اند و اکنون «نوبت لیلی» است تا با رمزگشایی از کتاب و یافتن تابلوی ارزشمند نیاکانش دست به انتخابی بزند که به تمام این زندگی‌ های زیسته معنا بدهد .

اسامی بازیگران نوبت لیلی

لادن مستوفی , پردیس احمدیه , حمید فرخ نژاد , گوهر خیراندیش , محمدامین شعرباف , مریلا زارعی , مهران غفوریان , خسرو احمدی,  نادر فلاح,  مسعود کرامتی,  علیرضا ثانی فر,  ساغر قناعت, مهدخت مولایی,  راضیه منصوری,  افسانه کمالی,  نیوشا علیپور,  فرزین محدث, علیرضا جعفری,  میلاد یزدانی,  اصغر پیران,  محمود نظرعلیان,  مینا جعفرزاده,  ناصر علی پاشا.

زمان پخش سریال نوبت لیلی در شبکه نمایش خانگی

سریال نوبت لیلی از ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.


دانلود سریال نوبت لیلی قسمت 9

دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با تمام کیفیت ها
دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با کیفیت 480
دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با کیفیت 720
دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با کیفیت 1080
دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با کیفیت 1080_hq
دانلود نوبت لیلی قسمت نهم با کیفیت blury

  • 588 views