دانلود قسمت یازدهم سریال راز بقا

دانلود قسمت یازدهم سریال راز بقا

ژانر : سال انتشار : محصول :
امتیاز شما

 

دانلود قسمت 11 سریال راز بقا

دانلود سریال “راز بقا” قسمت یازدهم با کارگردانی سعید آقاخانی

سریال راز بقا با اینترنت نیم بها – Raz Bagha Serial

تهیه کننده: مصطفا احمدی | نویسنده: امیر وفایی | کارگردان: سعید آقاخانی

Legall download Raz Bagha 2022 iranian Series

داستان سریال راز بقا

در سریال نمایشی بسیار جذاب راز بقا، دو برادر، به نام های حاتم و رحیم با بازی حسن معجونی و بهرام افشاری، ایفای نقش می کنند؛ حاتم قصه ما، فردی بی لیاقت و بی خیال بوده که با همین مدل از شیوه زندگی، به دنبال کسب مقام است. رحیم سریال راز بقا، فردی بیکار و در عین حال، مردم آزار است. سعید آقاخانی هم یک روحانی است که با پدر رحیم دوست بوده و بعد از مرگ دوستش (پدر رحیم)، هوای پسرش را دارد.

درباره سریال راز بقا

سریال نمایش خانگی راز بقا، یک سریال کمدی، اجتماعی و خانوادگی است که سال تولید آن ۱۴۰۰ بوده و هر قسمت آن حداکثر تا یک‌ساعت طول می کشد. کارگردانی این سریال پرطرفدار را سعید آقاخانی که جزو یکی از بهترین کارگردانان و بازیگران سینما و تلویزیون است، بر عهده گرفته؛ علاوه بر آن، تهیه کننده و نویسندگان این سریال را هم افرادی چون سید مصطفی احمدی و امیر وفایی تشکیل می دهند. سعید آقاخانی، بهرام افشاری، حسن معجونی، نیما شعبان نژاد، هدیه بازوند، سیروس میمنت، صدرالدین حجازی، یدالله شادمانی، جعفر دهقان، سیروس سپهری، احسان روزبهانی، صبا ایزدپناه، کاظم نور بخش، مریم ماهور، آوین نقویان، علیرضا زمانی نسب، فریبا جدیکار، علی اخوان، ریحانه حسینی، نجلا نظریان و سید حسین موسوی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال، هر هفته دوشنبه ها ساعت ۸ صبح منتشر می شود و در اختیار بینندگان محترم قرار می گیرد. ناگفته نماند که پخش این سریال نمایش خانگی از نوروز ۱۴۰۱، شروع شد.

 

اسامی بازیگران راز بقا

سعید آقاخانی، بهرام افشاری، حسن معجونی، نیما شعبان نژاد، هدیه بازوند، سیروس میمنت، صدرالدین حجازی، یدالله شادمانی، جعفر دهقان، سیروس سپهری، احسان روزبهانی، صبا ایزدپناه، کاظم نور بخش، مریم ماهور، آوین نقویان، علیرضا زمانی نسب، فریبا جدیکار، علی اخوان، ریحانه حسینی، نجلا نظریان و سید حسین موسوی

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

سریال راز بقا در تاریخ 1 فروردین ماه سال ۱۴۰۱ به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.


دانلود قسمت 11 سریال راز بقا

دانلود قسمت یازدهم راز بقا با همه کیفیت ها
دانلود قسمت یازدهم با کیفیت 480p
دانلود قسمت یازدهم با کیفیت 720p
دانلود قسمت یازدهم با کیفیت 1080
دانلود قسمت یازدهم با کیفیت HQ_1080
دانلود قسمت یازدهم با کیفیت BLURAY

  • 31 می 2022
  • 445 views