دانلود قسمت سیزدهم سریال جیران

دانلود قسمت سیزدهم سریال جیران

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 13 سریال جیران

دانلود سریال “جیران” قسمت سیزدهم با کارگردانی حسن فتحی

سریال جیران با ترافیک نیم بها – Jeyran serial

نویسنده: احسان جوانمرد | تهیه کننده: اسماعیل عفیفه | کارگردان: حسن فتحی

Legall download Jeyran Series by Hasan Fathi

داستان سریال جیران

جیران، نام یکی از همسران ناصرالدین شاه است و در ماجرای اصلی سریال، از فراز و نشیب هایی که در زندگی با آنها مواجه بوده، سخن گفته شده است. ناصرالدین شاه، چهارمین شاه قاجار است و این سریال، سعی کرده است، روایاتی را از زندگی ناصرالدین شاه به تصویر بکشد. قصه، پس از کشته شدن امیرکبیر و صدر اعظم شدن میرزا آقاخان نوری با عاشق شدن ناصرالدین شاه شروع می شود. این شاه، عاشق دختری روستایی به نام خدیجه خاتون تجریشی (جیران) شده و همانطور که گفتیم، اتفاقات جالب و جذاب داستان از همین جا، نمایش داده می شود.

درباره سریال جیران

در این سریال، بازیگران بسیار خوب و درجه یک سینما و تلویزیون به ایفای نقش پرداخته اند که از جمله آنها عبارتند از بهرام رادان، رعنا آزادی ور، بهناز نازی، پریناز ایزدیار، مهدی کوشکی، ستاره پسیانی، غزل شاکری، سمیرا حسن پور، الهام نامی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، مهدی پاکدل، فاطمه مسعودی فر، مرتضی اسماعیل کاشی، کتانه افشاری نژاد، هومن برق نورد، مریلا زارعی، نهال دشتی و رویا تیموریان اشاره کرد. حسن فتحی، سینا رازانی، نسرین نکیسا، بهنام شرفی، انوش معظمی، راستین عزیزپور، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، رضا جهانی، فرشید صمدی پور، پرویز بزرگی، حسن موذنی، محمد مژدهی، عباس توفیقی، عباس ظفری، علی اشمند، رضا داودوند، حمیدرضا نعیمی و احسان جوانمرد، گروه نویسندگان این مجموعه نمایش خانگی را تشکیل می دهند؛ حسن فتحی، علاوه بر نویسندگی، کارگردانی سریال جیران را هم بر عهده دارد. این سریال، در ژانر تاریخی و عاشقانه فیلمبرداری شده و مسئولیت فیلمبرداری آن را علیرضا رنجبران بر عهده داشته است‌. از دیگر عوامل تولید سریال جیران، می توان به اسماعیل عفیفه (تهیه کننده) و بابک رضاخانی (تدوین گر) اشاره کرد. هنوز تمامی قسمت های این مجموعه، به پایان نرسیده؛ همچنین ناگفته نماند که اولین قسمت سریال جیران در تاریخ ۲۴ بهمن سال ۱۴۰۰ منتشر شده و در اختیار بینندگان این مجموعه قرار گرفته است. همایون شجریان، ‌قطعه های “گریه کن” و “در این شب سیاه” را با آهنگسازی فردین خلعتبری به اجرا درآورده است. این سریال، قرار بود در ۲۴ دی ماه ۱۴۰۰ پخش شود؛ اما به دلیل یکسری از ممیزی ها و خط قرمزها، انتشار آن، در حدود یک ماه به تعویق افتاد.

خلاصه داستان جیران

زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد.

اسامی بازیگران جیران

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی

‌‌سریال جیران از 24 بهمن ماه 1400 به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.

‌‌


دانلود قسمت 13 سریال جیران

دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با تمام کیفیت ها
دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با کیفیت 480
دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با کیفیت 720
دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با کیفیت 1080
دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با کیفیت hq_1080
دانلود سریال جیران قسمت سیزدهم با کیفیت blury

  • 713 views