دانلود قسمت 9 سریال شهرک کلیله و دمنه

دانلود قسمت 9 سریال شهرک کلیله و دمنه

ژانر : - سال انتشار : محصول :

زمانی که جای درخت و گیاه را سیمان، آهن و ساختمان پر می کند، حیوانات بیچاره، برای بقای خود، راهی به جز شهرنشینی ندارند؛ به همین دلیل، ختن و خمار، دو آهویی هستند که بازیگران نقش اصلی این مجموعه نمایش خانگی به شمار می روند؛ این دو آهو، به دلیل مشکلاتی، مجبور به فروش سرزمین مادریشان که دشت ناز نام دارد، می شوند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت نهم سریال شهرک کلیله و دمنه مجموعه نمایش خانگی عروسکی

دانلود سریال عروسکی ایرانی « شهرک کلیله و دمنه » قسمت 9 با کارگردانی مرضیه برومند

Legall download shahrake kelileh va demneh 2022 iranian Series

|

سریال شهرک کلیله و دمنه با اینترنت نیم بها – shahrake kelileh va demneh Serial

سال ساخت سریال : ۱۴۰1 | سال پخش: ۱۴۰۱ | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: مصطفی احمدی | نویسنده: کوروش نریمانی | کارگردان: مرضیه برومند

داستان سریال شهرک کلیله و دمنه

این مجموعه نمایش خانگی بسیار جذاب که با اجرای چند عروسک در نقش حیواناتی مثل آهو، شیر، خرس، مارمولک، خرگوش، شغال، قورباغه، سگ، قوچ، گربه، دو فک و روباه ساخته شده، موضوع پیرامون طبیعت و محیط زیست را به نمایش می گذارد. در خلاصه ای از این سریال آمده، زمانی که جای درخت و گیاه را سیمان، آهن و ساختمان پر می کند، حیوانات بیچاره، برای بقای خود، راهی به جز شهرنشینی ندارند؛ به همین دلیل، ختن و خمار، دو آهویی هستند که بازیگران نقش اصلی این مجموعه نمایش خانگی به شمار می روند؛ این دو آهو، به دلیل مشکلاتی، مجبور به فروش سرزمین مادریشان که دشت ناز نام دارد، می شوند. آنها پس از فروش آن زمین، به شهرنشینی روی می آورند و برای سکونت در شهر، یک آپارتمان کوچک را خریداری می کنند.

بازیگران سریال شهرک کلیله و دمنه

از جمله عوامل پشت صحنه که در ساخت این مجموعه نمایش خانگی، بسیار کمک کردند و در این امر، بسیار کوشا بودند، می توان به امیرحسین صدیق (طراح عروسک)، محمد اعلمی (سرپرست کارگاه ساخت عروسک)، بنفشه بدیعی و علی اعتصامی فر (ساخت عروسک)، تدوینگر (سهراب شاه محمدلو)، طراح لباس (نازی خاتمی)، طراح استوری برد (احسان نصرتی) و بسیاری از هنرمندان دیگر که به اتفاق هم در حال ساخت این پروژه بسیار جذاب هستند، اشاره کرد.

دانلود قسمت 9 سریال شهرک کلیله و دمنه

دانلود قسمت نهم با همه کیفیت ها
قسمت نهم با کیفیت 480
دانلود قسمت نهم با کیفیت 720
دانلود قسمت نهم با کیفیت 1080
دانلود قسمت نهم با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت نهم با کیفیت blury

  • 399 views