دانلود قسمت 3 سریال سودا

دانلود قسمت 3 سریال سودا

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

در دیالوگی از این سریال هم آمده است که هیچ وقت نفهمیدی، چقدر دوست دارم، حتی زمانی که داشتم توی دادگاه درخواست طلاق میدادم. این تنها بخش کوچکی از داستان سریال سوداست؛ در واقع، شما می توانید همه قسمت های این سریال جذاب را در سایت ما (مووبین) به صورت قانونی، خریداری و دانلود کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود سریال سودا قسمت سوم با بازیگری علیرضا طلیسچی

دانلود سریال ایرانی سودا قسمت 3 با کارگردانی ایمان یزدی

Legall download soda 2022 iranian Series

|

سریال سودا با اینترنت نیم بها – Soda Serial

سال ساخت سریال : 1399 | سال پخش: 1400 | رسانه پخش کننده: مووبین

نویسنده و  کارگردان:  ایمان یزدی | نویسنده: مهرداد فرید

داستان سریال سودا

داستان کامل و دقیقی از سریال سودا در دست نیست که بخواهیم به طور مجزا برای شما نشر دهیم؛ اما به نقل از برخی منابع، داستان فیلم سودا، مسائل عاشقانه را برای ما به تصویر می کشد. در دیالوگی از این سریال هم آمده است که هیچ وقت نفهمیدی، چقدر دوست دارم، حتی زمانی که داشتم توی دادگاه درخواست طلاق میدادم. این تنها بخش کوچکی از داستان سریال سوداست؛ در واقع، شما می توانید همه قسمت های این سریال جذاب را در سایت ما (مووبین) به صورت قانونی، خریداری و دانلود کنید.

درباره سریال سودا

این سریال که در ژانر درام، پلیسی و اجتماعی تهیه شده، توسط ایمان یزدی به کارگردانی رسیده است. مسئولیت بخش تهیه سریال سودا هم بر عهده فرید طالب نیا بوده است؛ یزدی، علاوه بر کارگردانی، به عنوان نویسنده این سریال هم شناخته می شود. سریال 10 قسمتی سودا در سال 1399 به تولید رسید و سال 1400 هم مجوز پخش در شبکه نمایش خانگی را دریافت کرد. از دیگر عوامل این سریال هم می توان به آزاده قوام (طراح لباس)، علی خزایی (طراح صحنه)، حسن شجاعی (عکاس)، امید گل زاده (طراح گریم)، احمد کیا (بازنویس فیلمنامه) و نرجس ابراهیمی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز) اشاره کرد.

بازیگران سریال سودا

بهاره کیان افشار، بهرنگ علوی، سمیرا حسن پور، علیرضا طلیسچی، محمدرضا علیمردانی، محمدرضا هدایتی، شبنم فرشادجو و پرویز فلاحی پور

دانلود قسمت 3 سریال سودا

دانلود با همه کیفیت ها
دانلود با کیفیت 480
دانلود با کیفیت 720
دانلود کیفیت 1080
دانلود با کیفیت hq_1080
دانلود با کیفیت blury

  • 626 views