دانلود قسمت 18 سریال یاغی

دانلود قسمت 18 سریال یاغی

ژانر : - سال انتشار : محصول :

این مجموعه، به زندگی قهرمانان محروم پرداخته است. شخصیت اصلی داستان که یاغی نام دارد، در مسیر پیش روی آن، با تعداد زیادی از افراد در شخصیت ها و ویژگی های مختلف مواجه می شود و در همین بین، این افراد، برایش موانعی ایجاد می کنند که با مشکلاتی رو به رو می شود.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
5/5 - (4 امتیاز)

دانلود قسمت هجدهم سریال ایرانی « یاغی » با کارگردانی محمد کارت

دانلود  سریال یاغی قسمت 18 با اینترنت نیم بها – Yaghi Serial

تهیه کننده: مازیاد هاشمی | نویسنده و کارگردان: محمد کارت

Legall download yaghi 2022 iranian Series

داستان سریال یاغی

سریال نمایش خانگی یاغی که بدون شک، تا روزهای آتی به یکی از پرطرفدار ترین سریال ها در مجموعه نمایش خانگی محسوب می شود؛ این مجموعه، به زندگی قهرمانان محروم پرداخته است. شخصیت اصلی داستان که یاغی نام دارد، در مسیر پیش روی آن، با تعداد زیادی از افراد در شخصیت ها و ویژگی های مختلف مواجه می شود و در همین بین، این افراد، برایش موانعی ایجاد می کنند که با مشکلاتی رو به رو می شود.

همچنین گفته شده است که داستان این سریال، از رمانی به نام سالتو گرفته شده است؛ در این رمان، پسر ۱۶ ساله ای به نام سیاوش در کشتی، استعداد بسیار خوبی دارد و به واسطه شرکت در مسابقات محلی، این استعداد و مهارت خود را به دیگران اثبات می کند؛ پس از این وقایع، دو فرد به نام های نادر و سیا، به این جوان پر استعداد، وعده های پوچی می دهند و این ویژگی را در آن تلقین می کنند که جز زشتی چیزی در خود نمی بیند. حالا یاغی سریال ما هم به همین معضل، دچار شده است و سعی در گذشتن از این موانع دارد.

درباره سریال یاغی

این سریال، در ژانر معمایی، اجتماعی و جنایی است که توسط محمد کارت، کارگردانی شده، می توان گفت یکی از بهترین نمایشنامه ها را در بین بسیاری از سریال های نمایش خانگی از آن خود کرده است. تهیه کنندگی این سریال را مازیار هاشمی بر عهده دارد و افرادی چون پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت، اعضای نویسندگان سریال یاغی را تشکیل می دهند.

سریال یاغی، بازیگران سرشناس و حرفه ای دارد که همین امر، توانسته مخاطبان بسیاری را جذب کند؛ از جمله این بازیگران می توان به پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی‌نیا، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیرضا دلاوری، نادر شهسواری، مه لقا باقری، بهرام ابراهیمی و تعداد دیگری از بازیگران درجه یک اشاره کرد.

بازیگران سریال یاغی

علی شادمان، آبان عسکری، الیکا ناصری، امیر جعفری، پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، علی شادمان، نیکی کریمی، عباس جمشیدی، مه لقا باقری، مهدی حسینی نیا، جواد خواجوی

زمان پخش سریال یاغی در شبکه نمایش خانگی

سریال یاغی در تاریخ 29 اردیبهشت ماه سال 1401 به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.


دانلود قسمت 18 سریال یاغی

دانلود قسمت 18 با همه کیفیت ها

?مشاهده کیفیت های بیشتر?

قسمت 18 با کیفیت 480
دانلود قسمت 18 با کیفیت 720
دانلود قسمت 18 با کیفیت 1080
دانلود قسمت 18 با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت 18 با کیفیت blury

  • 476 views