دانلود قسمت پانزدهم سریال مهمونی

دانلود قسمت پانزدهم سریال مهمونی

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

در همسایگی خانه جدید آقای تهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. سریال مهمونی برنامه ای مفرح و گفتگو محور است که در آن آقای مجری به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 15 سریال مهمونی

دانلود سریال “مهمونی” قسمت پانزدهم با کارگردانی ایرج تهماسب

سریال مهمونی با اینترنت نیم بها – Mehmoni Serial

تهیه کننده: حسن خدادادی | کارگردان: ایرج طهماسب

Legall download Mehmoni 2022 iranian Series

داستان سریال مهمونی

برنامه مهمونی، یک برنامه نمایش خانگی بوده و در طی چند ماه، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این برنامه، شخصیت های بسیاری همراه با آقای ایرج طهماسب، به بازی و نمایش می پردازند. بعضی از این شخصیت ها در تالاری که در مجاورت منزل آقای طهماسب قرار دارد، مشغول به کار هستند. این مجموعه نمایش خانگی، یک برنامه گفتگو محور، بین عروسک ها، آقای مجری (ایرج طهماسب) و مهمان‌هایی است که به این برنامه دعوت می شوند. هر کدام از شخصیت های عروسکی این برنامه، ویژگی ها و دیالوگ های مخصوص به خود را دارند که به ترتیب عبارتند از بچه (کودک گلفروش و شیرین زبان)، قیمه (پیرزن قصه و بسیار مهربان)، پشه (مدام دنبال غذا و شناخته شده با جمله “بده برنیم”)، کته (دختری دم بخت و منتظر یار با اسب سفید)، مگسی (شخصیتی مهربان و پر حرف)، شاباش و دی‌جی (خواننده و نوازنده برنامه) و روحی (شخصیتی مهربان که از جسم صاحبش جدا شده است).

درباره سریال مهمونی

این مجموعه پر طرفدار، توسط ایرج طهماسب و منصور نیکخواه خوش‌کلام، اجرا و کارگردانی شده است. نویسندگان سریال مهمونی را افرادی چون احمد فیاض، ایرج طهماسب، پانیذ زنگنه، روجا بهبهانی و علی زرمهری تشکیل داده‌اند. این مجموعه از صداپیشگان بسیار عالی و درجه یکی برخوردار است که از جمله آنها می توان به هوتن شکیبا (شاباش و بچه)، نازنین شعبانی (کته)، امیر ادیب (مگسی)، کاظم سیاحی (پشه)، سهیل مستجابیان (دی‌جی)، قیمه (الی امامی) و بهادر مالکی (روحی) اشاره کرد. این مجموعه، در ژانر کمدی و خانوادگی توسط حسن خدادادی تهیه شده و فیلمبرداری آن هم بر عهده علی رجایی، مجید غیاثوند، سعید جراح، ابوالفضل بختیار، علیرضا نادری، علیرضا اسدنژاد، حمید پورغلام و مسعود سرابی بوده است. در رابطه با موسیقی سریال مهمونی هم می توان به ایرج طهماسب و مجید توکلی اشاره کرد که اجرای تیتراژهای آغاز و پایانی این برنامه بر عهده آنها بوده است؛ علاوه بر آن، موسیقی متن و تیتراژهای این برنامه، توسط امیر توسلی، آهنگسازی و نواخته شده است. احمد فیاض، سارا صبری، سهیل رهبر زارع و علی زرمهری از جمله افرادی هستند که گروه بازیگران این مجموعه نمایش خانگی را تشکیل می دهند. ناگفته نماند، اولین قسمت این برنامه در تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۱ به نمایش درآمد و در اختیار بینندگان قرار گرفت.

خلاصه داستان مهمونی

در همسایگی خانه جدید آقای تهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم می زنند. سریال مهمونی برنامه ای مفرح و گفتگو محور است که در آن آقای مجری به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند. مهمونی که بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه‌ای از ایرج تهماسب است، از فروردین سال 1401 در سایت مووبین پخش می‌ شود و لحظات شاد و سرگرم کننده ای را برای مخاطبان به همراه می آورد.

بازیگران مهمونی

علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری و احمد فیاض

زمان پخش سریال مهمونی در شبکه نمایش خانگی

سریال مهمونی از 2 فروردین 1401 به اکران شبکه نمایش خانگی درآمد.


دانلود قسمت 15 سریال مهمونی

دانلود قسمت پانزدهم سریال مهمونی با تمام کیفیت ها

دانلود قسمت چهاردهم سریال مهمونی با کیفیت 480

دانلود قسمت چهاردهم سریال مهمونی با کیفیت 720

دانلود قسمت چهاردهم سریال مهمونی با کیفیت 1080

دانلود قسمت چهاردهم سریال مهمونی با کیفیت 1080-hq

دانلود قسمت چهاردهم سریال مهمونی با کیفیت blury

  • 562 views