دانلود قسمت چهارم سریال ساخت ایران 3

دانلود قسمت چهارم سریال ساخت ایران 3

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

غلام در جنوب ایران غواص است. او به ستاره علاقه دارد. یک روز ستاره که بدهی سنگینی بالا آورده و ظلی حکم جلب او را گرفته است، از غلام کمک می خواهد. غلام تصمیم می گیرد به ستاره کمک کند. غلام برای حل مشکل ستاره از مرتضا کمک می گیرد. غلام و مرتضا با هم همراه می شوند و خودشان را به دردسرهای زیادی می اندازند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت 4 فصل 3 سریال ساخت ایران

دانلود سریال “ساخت ایران 3” قسمت چهار با  کارگردانی بهمن گودرزی

سریال ساخت ایران 3 با اینترنت نیم بها – Sakhte Iran Serial

تهیه کننده: امیر پروین ‌حسینی | کارگردان: بهمن گودرزی

Legall download Made In Iran Season 3 2021

داستان سریال ساخت ایران ۳

امین حیایی که نقش غلام را در این سریال بر عهده دارد، در جنوب ایران به غواصی مشغول است؛ غلام به دختری به نام ستاره (آناهیتا درگاهی) علاقه دارد؛ از این رو، تصمیم می گیرد برای حل مشکلات و بدهی های ستاره، به او کمک کند. در پی همین ماجرا که به دردسرهای بسیاری دچار می شوند، غلام از مرتضی (مجید صالحی) کمک می گیرد. روی دیگر داستان هم ماجرای علاقه سیاوش (حسین امیدی) به شیرین (الهام کردا) را به ما نشان می دهد؛ ستوده هم (هومن برق نورد) همسر سابق شیرین بوده و شیرین به دنبال راهی برای گرفتن انتقام از ستوده است. ماجراها و دردسرهای داستان تا آنجا پیش می رود که سیاوش و غلام که از قبل، با یکدیگر آشنا بودند به همراه مرتضی با یکدیگر همراه می شوند و در نهایت، ماجرای انتقام شیرین از ستوده و سر در آوردن از کار او و همچنین بدهی هایی که ستاره به ظلی (بهرنگ علوی) دارد، نسبت به‌ هم گره می خورند.

درباره سریال ساخت ایران ۳

از عوامل تولید سریال ساخت ایران ۳ می توان به منصور سهراب پور و سید امیر پروین‌حسینی (تهیه کنندگان)، مجید گل سفیدی (فیلمبرداری)، حسن ایوبی (تدوین) و لبنان و تهران که از مکان های تولید این سریال است، اشاره کرد. فصل سوم سریال ساخت ایران ۳ در ۲۰ قسمت به تولید رسیده و برای تماشای هر قسمت از این مجموعه نمایش خانگی، به چیزی در حدود ۵۰ تا ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارید. کارگردانی و نویسندگی ساخت ایران ۳ را به ترتیب افرادی چون، بهمن گودرزی و امیر عربی بر عهده دارند. همچنین ناگفته نماند که امین حیایی، مجید صالحی، آناهیتا درگاهی، حسین امیدی، هومن برق نورد، بهرنگ علوی، غلامرضا نیکخواه، مینا وحید، الهام کردا، سعید امیرسلیمانی، عزت الله مهرآوران، نوشین تبریزی، نادر سلیمانی، عایشه‌گل جوشکون، داریوش سلیمی، امیر دژاکام، کیانوش گرامی، بردیا گودرزی، عزیزالدین توفق، محمدرضا صولتی، ماهان کشفی و فاطمه شکری از جمله بازیگرانی هستند که در سریال ساخت ایران ۳، به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه داستان سریال ساخت ایران 3

غلام در جنوب ایران غواص است. او به ستاره علاقه دارد. یک روز ستاره که بدهی سنگینی بالا آورده و ظلی حکم جلب او را گرفته است، از غلام کمک می خواهد. غلام تصمیم می گیرد به ستاره کمک کند. غلام برای حل مشکل ستاره از مرتضا کمک می گیرد. غلام و مرتضا با هم همراه می شوند و خودشان را به دردسرهای زیادی می اندازند، در حالی که هر مانعی که از پیش رو برمی دارند، مانع بزرگ تری سر راهشان می بینند که باید بر آن غلبه کنند. از آن طرف سیاوش به دلایل علاقه ای که به شیرین دارد، باید ستوده، شوهر سابق شیرین را تعقیب کند و بفهمد ستوده دنبال چیست، چرا که شیرین به دنبال انتقام از ستوده است. غلام که از قبل سیاوش را می شناسد، برای حل یکی از مشکلاتی که با آن رو به رو می شود، به کمک سیاوش نیاز پیدا می کند و این باعث می شود سیاوش هم با غلام و مرتضا همراه شود و داستان بدهی ستاره به ظلی و داستان انتقام شیرین از ستوده، به هم گره بخورد.

اسامی بازیگران سریال ساخت ایران 3

آناهیتا درگاهی , امین حیایی , عایشه گل , مجید صالحی , هومن برق نورد , الهام کردا , امیر نوری , بهرنگ علوی , سپند امیرسلیمانی , غلامرضا نیکخواه , مینا وحید , نادر سلیمانی , سعید امیرسلیمانی, عزت الله مهرآوران, حسین امیدی

دانلود قسمت چهارم سریال ساخت ایران 2

دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با تمام کیفیت ها
دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با کیفیت 480
دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با کیفیت 720
دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با کیفیت 1080
دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت چهارم ساخت ایران 3 با کیفیت blury

  • 1,061 views