دانلود قسمت 3 سریال روز بلوا

دانلود قسمت 3 سریال روز بلوا

ژانر : سال انتشار : محصول :

سریال نمایش خانگی روز بلوا، در رابطه با یک روحانی برجسته که عماد نام دارد و اتفاق‌هایی که به صورت غیر منتظره برای او پیش می‌آیند، ساخته شده است. این روحانی، به همراه همسر خود، خیریه‌ای را راه اندازی کرده‌اند و همه چیز، همانطور که باید، پیش‌می رود؛ اما اتفاقاتی که در این مسیر، سر راه او قرار می‌گیرند...

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت سوم سریال روز بلوا؛ سریال منتخب در سی و هشتمین دوره جشنواره فجر

دانلود سریال روز بلوا قسمت 3  بهروز شعیبی با کیفیت بلوری – Blueray

Legall download rooze balva 2019 iranian Series

|

سریال روز بلوا با اینترنت نیم بها – rooze balva Serial

سال ساخت سریال: 1398 | سال پخش: 1398 | رسانه پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: محمدرضا تخت کشیان | کارگردان: بهروز شعیبی | نویسنده: مهران کاشانی و بهروز شعیبی

داستان سریال روز بلوا

سریال نمایش خانگی روز بلوا، در رابطه با یک روحانی برجسته که عماد نام دارد و اتفاق‌هایی که به صورت غیر منتظره برای او پیش می‌آیند، ساخته شده است. این روحانی، به همراه همسر خود، خیریه‌ای را راه اندازی کرده‌اند و همه چیز، همانطور که باید، پیش‌می رود؛ اما اتفاقاتی که در این مسیر، سر راه او قرار می‌گیرند، موجب می‌شود تا خودش و خانواده او در موقعیت سختی قرار بگیرند. همچنین بد نیست، سوی دیگر داستان که راجع به مالباختگان یک موسسه به نام عدل هم صحبت کنیم. در این وسط، پول هنگفتی ناپدید می‌شود و او در رابطه با همین موضوع، با ایمان قصه، صحبت کرده و ایمان هم از رازهایی نگفته، پرده برداری می‌کند. برای اینکه بتوانید از ماجرای بسیار جذاب این سریال، به خوبی اطلاع داشته باشید، می‌توانید با دانلود قانونی هر قسمت از مجموعه نمایش خانگی، این سریال را تماشا کنید.

 

‌درباره سریال روز بلوا

مینی سریال درام روز بلوا، با کارگردانی بهروز شعیبی و نویسندگی مهران کاشانی و بهروز شعیبی، در یک فصل ۳ قسمتی تولید شد. فرزاد هوتهم (تدوین)، امین جعفری (فیلمبردار) و محمدرضا تخت کشیان (تهیه کننده) این سریال هم، بخشی از عوامل تهیه و تولید مجموعه نمایش خانگی روز بلوا را تشکیل می‌دهند. همچنین، روز بلوا، توانست در سی و هشتمین دوره جشنواره فجر در بخش سودای سیمرغ، حضور پیدا کند. فهیمه کمالی، صالح غربی جوان، داوود معدنی، عباس رستگار و زهرا و فاطمه کمالی از دیگر عوامل بخش هنری و پشت صحنه روز بلوا به شمار می‌روند که به ترتیب، در فعالیت‌هایی از جمله مدیریت برنامه ریزی، دستیار کارگردان، مدیر تولید، مدیر صدابرداری و طراحی گریم، نقش داشته‌اند. کارن همایونفر هم مسئولیت موسیقی سریال نمایش خانگی روز بلوا را بر عهده داشته است. ناگفته نماند، سریال روز بلوا، محصول سال ۱۳۹۸ است.

 

‌بازیگران سریال روز بلوا

از جمله بازیگران شاخص این سریال می‌توان به بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علی محمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی، ساغر قناعت، پاشا جمالی و داریوش ارجمند و … اشاره کرد.

دانلود قسمت 3 سریال روز بلوا

دانلود قسمت سوم روز بلوا با همه کیفیت ها
دانلود قسمت سوم روز بلوا با کیفیت 480
دانلود قسمت سوم روز بلوا با کیفیت 720
دانلود قسمت سوم روز بلوا با کیفیت 1080
دانلود قسمت سوم روز بلوا با کیفیت hq_1080
دانلود قسمت سوم روز بلوا با کیفیت blury

  • 380 views
  • فیلم های مشابه
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(