دانلود قسمت 14 سریال قورباغه

دانلود قسمت 14 سریال قورباغه

ژانر : - - - - - - سال انتشار : محصول :

دنیا براى من جاى کوچیکیه. بعضى اوقات فکر مى کنم دارم خفه می ‌شم. احساس مى کنم همه جا بسته است و من نمی ‌تونم نفس بکشم.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • زبان
امتیاز شما

دانلود قسمت چهاردهم سریال قورباغه‌ با بازی صابر ابر

دانلود سریال قورباغه قسمت 14 با کارگردانی هومن سیدی

Legall download Frog iranian Series by Hooman Seyedi

|

سریال قورباغه با اینترنت نیم بها – Serial Ghoorbaghe

سال ساخت: 1397 |پخش: 99 | پخش کننده: مووبین

تهیه کننده: علی اسدزاده | نویسنده و کارگردان: هومن سیدی

* توجه: تماشای قورباغه برای افراد زیر 18 سال ممنوع است*

داستان سریال قورباغه

سریال قورباغه که به عنوان یکی از پر مخاطب ترین، سریال های نمایش خانگی در چند سال اخیر را از آن خود کرده است، از یک فیلمنامه بسیار عالی و درجه یک برخوردار است. بازیگران نقش اصلی این سریال، نوید محمدزاده در نقش نوری و صابر ابر در نقش رامین هستند که ماجرای اصلی سریال، در پی ماجراجویی های رامین به دنبال نوری، شکل می گیرد. نوری و رامین از دوستان و همکلاسی های قدیمی هستند و نوری قصه ما، بعد از چندین سال، به دارویی به نام قورباغه دست پیدا می کند؛ این دارو، به جهت ویژگی عجیبی که دارد، سبب شده است تا نوری (نوید محمدزاده) به سرمایه بسیار زیادی دست پیدا کند؛ در واقع، می توان گفت از طریق روش‌ هایی و به کمک این ماده، به پول کلانی دست پیدا کرده است. در پی همین موضوع، پیگیری های صابر ابر و نزدیک شدن آن به نوری سبب جذابیت هر چه بیشتر آیت سریال نمایش خانگی می شود.

درباره سریال قورباغه

بازیگران حاضر در قورباغه، به فروش هر چه بیشتر این سریال، بسیار کمک کرده‌اند؛ نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، محمدامین شعرباف، هومن سیدی، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، شهروز دل افکار، اشکان حسن پور، هادی تسلیمی، نیما مظاهری و اسماعیل سلطانیان از جمله بازیگران بسیار خوبی هستند که در این سریال، به ایفای نقش پرداخته اند. موسیقی متن این سریال که بسیار زیبا، شنیدنی و حرفه ای نواخته شده، توسط بامداد افشار، آهنگسازی شده است. مکان تولید سریال قورباغه در ایران و تایلند بوده است؛ در حقیقت، بخش هایی از این سریال، (کشف دارو توسط صابر ابر) در تایلند، فیلمبرداری شده است. هومن سیدی، کارگردان و نویسنده این سریال نمایش خانگی بوده است؛ علاوه بر آن، علی اسد زاده هم تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارد. ۳ دی ۱۳۹۹ و ۹ فروردین ۱۴۰۰، تاریخ اولین و آخرین انتشار سریال قورباغه است و در یک‌ فصل ۱۵ قسمتی در دسترس بینندگانش قرار گرفت.

خلاصه داستان قورباغه

دنیا براى من جاى کوچیکیه. بعضى اوقات فکر مى کنم دارم خفه می ‌شم. احساس مى کنم همه جا بسته است و من نمی ‌تونم نفس بکشم.

اسامی بازیگران قورباغه

سحر دولتشاهی , صابر ابر , نوید محمدزاده , هومن سیدی , آناهیتا افشار , فرشته حسینی , محمدامین شعرباف ,  مهران غفوریان , هادی تسلیمی , نوید پورفرج , احسان منصوری , نیما مظاهری , سعید حاج علی , سیامک اتفاقیان

دانلود قسمت 14 سریال قورباغه

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با تمام کیفیت ها

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با کیفیت 480

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با کیفیت 720

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با کیفیت 1080

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با کیفیت hq_1080

دانلود سریال قورباغه قسمت چهاردهم با کیفیت blury

  • 425 views